کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پیکرتراشی پهلو زیر نظر متخصصان

آنچه در این مقاله می خوانید...

پیکرتراشی پهلو چگونه انجام میشود؟ هزینه پیکرتراشی پهلو در تهران

امروزه شرایط پیکرتراشی پهلو با کمک برترین و پیشرفته ترین دستگاه های پزشکی دنیا و زیر نظر بهترین متخصصان ایرانی انجام می شود. مرکز فوق تخصصی پایتخت از جمله مرجع ترین مراکز پیکرتراشی در ایران است که با کم ترین هزینه همواره افراد را در راه رسیدن به لاغری و تناسب اندام یاری می رساند.

پیکرتراشی پهلو زیر نظر متخصصان

پیکرتراشی پهلو چگونه انجام میشود؟

پیکرتراشی پهلو چگونه انجام میشود؟ چاقی پهلو از آن دسته چاقی هایی است که بسیاری از مردم را درگیر کرده و این درگیری زمینه خجالت و دوری از اجتماع را فراهم آورده است.
برای آب کردن چربی های موجود در قسمت پهلو و یا شکم، ساعت ها باید به باشگاه رفته و با تمرینات طاقت فرسا به عمل کم کردن سایز بپردازیم و این امر مستلزم هدر رفت میزان قابل توجه ای سرمایه و همچنین وقت است و همچنین گاه فرد در زمینه لاغری پلو در باشگاه های ورزشی با شکست مواجه می شود.
یکی دیگر از راه های لاغری پلو این است که به رژیم های سخت روی آورده و این امر در طولانی مدت اثرات بدی بر روی بدن خواهد گذاشت.
حال در این مطلب خواهان ارائه راه حلی مفید و سریع برای آب کردن چربی های ناحیه پلو می باشیم و این توصیه و راه حل عمل پیکرتراشی پهلو می باشد.
سوال مطرح شده در این قسمت این است که پیکرتراشی پهلو چگونه انجام می شود؟

انجام پیکر تراشی ناحیه پهلو از سایر عمل های مشابه آسان تر و بی خطر تر است.
نحوه برش در این عمل از ناحیه کمر به سمت پهلو می باشد و پس از برش متخصصان با کمک دستگاه های پیشرفته به امر خارج کردن سلول های چربی می پردازند.
پیکرتراشی ناحیه پلو به چند روش انجام می شود و این روش ها به شرح زیر می باشند:

  • لیپوماتیک
  • لیپوساکشن
  • ساکشن
  • لیپولیزر
  • بادی جکت

هزینه پیکرتراشی پهلو در تهران

هزینه پیکرتراشی پهلو در تهرانسوالی که ذهن هر متقاضی عمل پیکر تراشی را درگیر کرده است، این است که هزینه پیکر تراشی چه قدر می باشد؟

با توجه به سادگی پیکر تراشی قسمت پهلو و شکم این عمل قیمت مناسب تری نسبت به سایر جراحی های مشابه دارد.
مرکز فوق تخصصی تهران یکی از برترین مراکز پیکر تراشی (لیپوماتیک) ایران است و در این مرکز برترین متخصصان کنار هم جمع شده اند که شما را در امر و زمینه لاغری پهلو یاری رسانده و در سریع ترین زمان شما را به سایز دلخواهتان برسانند.

مژده ای شگفت انگیز و قابل بیان این است که در تهران و در مرکز نام برده شده، بهترین پزشکان خبره در امر پیکر تراشی و با پیشرفته ترین دستگاه های جراحی، بدون عوارض جانبی شما را با کم ترین هزینه به اندام دلخواهتان می رسانند.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *