کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نرخ روز جوانسازی پوست شکم

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت جوانسازی پوست شکم با پوست صورتارائه دهنده خدمات جوانسازی پوست شکم

بنا به دلایل مختلف همچون کاهش وزن زیاد در افراد مبتلا به عارضه افزایش وزن و یا پس از حاملگی چین و چروک و ترک های روی پوست شکم بسیار زیاد شده که به خصوص برای خانم ها امری بسیار ناراحت کننده است. امروزه انجام جوانسازی پوست امری بسیار رایج است که با نرخ های مختلف در حال انجام است. نرخ روز جوانسازی پوست شکم به دلیل گستردگی پوست این قسمت و وسایل مورد نیاز بسیار متغیر است که اطلاع از آن برای کسانی که میل به این کار دارند ضروری است.نرخ روز جوانسازی پوست شکم

تفاوت جوانسازی پوست شکم با پوست صورت

تفاوت جوانسازی پوست شکم با پوست صورت عوامل بسیار زیادی وجود دارند که تحت تاثیر آنها پوست شکم و صورت ظاهر زیبای خود را از دست داده و شل شده یا دچار ترک یا چین و چروک می شود. برای درمان این عوارض راه ها و ابزارهای بسیار زیادی همچون لیفت یا تزریق بوتاکس یا چربی وجود دارد که می تواند تا اندازه ای ظاهر اولیه را به پوست برگرداند و آن را زیباتر کند.

جوانسازی پوست شکم با صورت تا اندازه ای با هم تفاوت دارد و حساسیتی که در مورد صورت وجود دارد در مورد پوست شکم کمتر است.

برای جوانسازی پوست شکم معمولا از لیفتینگ یا کشیدن پوست استفاده می شود چون امکان تزریق مواد زیر پوستی برای جوانسازی آن تا اندازه ای مشکل بوده و به علت گستردگی پوست این قسمت نمی توان اقدام به تزریق محصولات مختلف مانند بوتاکس یا کلاژن نمود.

در مورد پوست صورت قضیه تا اندازه ای متفاوت است و به دلیل سطح کمتر پوست این قسمت می توان از روش های بیشتری علاوه بر لیفتینگ استفاده کرد. جوانسازی پوست صورت از حساسیت بیشتری برخوردار است چون می تواند بر ظاهر فرد تاثیر زیادی داشته باشد. برای جوانسازی پوست صورت بر خلاف پوست شکم می توان از انواع ماسک های گیاهی و تزریق مواد مختلف به زیر پوست استفاده نمود.

همچنین ماندگاری کشیدگی یا لیفت پوست صورت نسبت به پوست شکم دوام بسیار بیشتری دارد.

ارائه دهنده خدمات جوانسازی پوست شکم

ارائه دهنده خدمات جوانسازی پوست شکم ارائه دهنده خدمات جوانسازی پوست شکم با توجه به درخواست های زیادی که از طرف جامعه به خصوص خانم ها برای این کار وجود دارد اقدام به ارائه خدمات جوانسازی پوست  این قسمت بدن نموده است تا بتواند با بهترین کیفیت به خواسته آنها جواب مثبت بدهد.

نرخ جوانسازی پوست شکم با توجه به معیارهای مختلفی مانند اندازه پوست آسیب دیده و نوع خدمات درخواستی متغیر است و نمی توان قیمت دقیق و ثابتی را برای آن تعیین نمود.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت روز این کار با ارائه دهنده این خدمات تماس بگیرید و برای انجام این کار اعلام آمادگی کنید.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *