کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

معجزه ی جوانسازی پوست با پپتید درمانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

پپتید درمانی چیست و چه کاربردی دارد؟انواع آمپول در پپتید درمانی

در دنیای پر تلاطم امروز که سرشار از استرس و دغدغه و مشغله های بی حد و حصر می باشد نگهداری از پوست صورت یکی از دغدغه های امروز بشر است. جوانسازی پوست مسئله ای است که بیشتر خانمها حساسیت زیادی نسبت به آن داشته و جوان نگه داشتن آن از هیچ کاری دریغ نمی کنند. به این منظور از متدهای گوناگونی برای جوانسازی پوست استفاده می کنند. جوانسازی پپتید درمانی از جدیدترین روشهایی است که با تزریق پروتئین به پوست انجام می شود. با این روش معجزه ای در پوست شما رخ می دهد که شما را شگفت زده خواهد کرد.

معجزه ی جوانسازی پوست با پپتید درمانی

پپتید درمانی چیست و چه کاربردی دارد؟

پپتید درمانی چیست و چه کاربردی دارد؟ از نشانه های پیر شدن خطوط ریز و افتادن پوست، پف زیر چشم و چروک شدن پوست می باشد که علاوه بر بالا رفتن سن یکی دیگر از علائم شرایط زندگی پرمشغله امروز می باشد. برای از بین بردن این نشانه ها داروهای زیادی در بازار وجود دارد که ما می خواهیم به آن بپردازیم. استفاده از پپتید ها برای از بین بردن نشانه های پیری پوست که سبب معکوس شدن روند پیری می شود و ظاهری زیبا و جوان به پوست می دهد.

برای دانستن اینکه پپتید درمانی چیست در ابتدا باید بدانیم که پپتید چیست. پپتید از متصل شدن چند آمینو اسید بوجود می آید و در ساختار بسیاری از هورمونها وجود دارد. هورمونهایی مثل هورمون رشد و انسولین از این دسته اند. 
آمپول در پپتید درمانی برای جوانسازی استفاده می شود و از آمینو اسیدها و پپتیدها برای حجم دادن به زیر پوست تزریق می شود تا به آن شادابی و طراوت ببخشد و از چروکیده شدن پوست جلوگیری به عمل آورد.

انواع آمپول در پپتید درمانی

انواع آمپول در پپتید درمانی انواع پپتیدها بصورت هورمون هستند که با تزریق به بدن انسان نقش درمانی خود را ایفا می کنند.
پپتید درمانی بوسیله تزریق با انواع آمپولها صورت می گیرد که عبارتند از:

  • آمپول انسولین
  • آمپول هورمون رشد
  • آمپول برادی کینین ها
  • آمپول گاسترین
  • آمپول  اکسی توسین 

انواع پپتیدها در بدن موجود می باشند اما پپتید های مصنوعی فرقشان با انواع طبیعی این است که زودتر اثرات درمانی خود را نشان می دهند و پس از مدت کوتاهی شما شاهد اثرا نتیجه بخش آن خواهید بود.
این داروها نتیجه سالها تحقیق و بررسی دانشمندان با تجربه بوده است و علاوه بر این آمپولها انواع دیگری در دست مطالعه هستند که برای درمان سرطان مورد استفاده قرار بگیرند. 

محققان ایرانی نیز در این زمینه گامهایی برداشته اند و برای درمان برخی از بیماریها از پپتید کمک گرفته اند.
این زمینه پژوهشی دامنه گسترده ای دارد و دانشمندان در صدد پیدا کردن راه حلهای اثر بخش هستند تا از معجزات پپتید درمان به نحو احسن بهره ببرند.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *