کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز رینوپلاستی بینی استخوانی طبیعی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نتیجه جراحی رینوپلاستی بینی استخوانی هزینه رینوپلاستی بینی استخوانی و گوشتی

رینوپلاستی بینی استخوانی یکی از انواع عمل های زیبایی می باشد. رینو به معنای بینی و پلاستی به معنای تغییر شکل دادن است.در این عمل معمولا مشکلات بینی مانند قوز بینی، شکستگی های بینی، انحراف بینی، پلیپ بینی، گرفتگی بینی و غیره برطرف می گردد.مرکز رینوپلاستی بینی استخوانی طبیعی مفتخر است بهترین خدمات زیبایی بینی را برای افراد واجد شرایط به عمل آورد.

مرکز رینوپلاستی بینی استخوانی طبیعی

نتیجه جراحی رینوپلاستی بینی استخوانی

نتیجه جراحی رینوپلاستی بینی استخوانی

شایع ترین عمل زیبایی در ایران جراحی بینی است و بر همین اساس ایران رتبه اول جهان را در این زمینه دارد. یکی از دلایل اصلی شیوع جراحی زیبایی بینی، آناتومی بینی نژاد ایرانی ها است که با کشورهای اروپایی تفاوت دارد، به همین دلیل ایرانی ها بیشتر از سایر کشورها متقاضی انجام جراحی زیبایی بینی هستند.

شکل آناتومی خاص بینی ایرانی ها، بالا بودن کیفیت اعمال جراحی زیبایی، سطح بالای دانش پزشکان و جراحان این رشته و هزینه پایین جراحی نسبت به سایر کشورها از مهمترین دلایل این امر است.

نتیجه جراحی رینوپلاستی بینی استخوانی، ایجاد بینی بسیار متقارن و فانتزی و بدون انحنا و در اندازه طبیعی و استاندارد می باشد.

جراحی بینی یا رینوپلاستی (Rhinoplasty) عمل جراحی‌ای است که معمولاً توسط یک جراح گوش‌ و گلو و بینی، جراح فک و صورت، یا جراح پلاستیک به منظور بهبود کارایی (جراحی ترمیمی) یا نمای (جراحی زیبایی) بینی انسان انجام می‌شود.

جراحی رینوپلاستی را می‌توان به منظور برآوردن اهداف زیبایی یا اهداف ترمیمی به‌منظور اصلاح آسیب‌ها، نقص مادرزادی یا مشکلات تنفسی اعمال کرد. جراحی بینی می‌تواند با دیگر عمل‌های جراحی مانند بزرگ‌کردن چانه به‌ منظور بهبود نتایج زیبایی ترکیب شود.

هزینه رینوپلاستی بینی استخوانی و گوشتی

هزینه رینوپلاستی بینی استخوانی و گوشتی هزینه رینوپلاستی یا تغییر شکل انحنای بینی استخوانی و گوشتی با در نظرگرفتن پارامتر های تعیین کننده، درجه بزرگی و انحنای بینی، تجربه پزشک و فراوانی عمل های انجام داده، نوع پوست بینی، درجه نازکی پوست بینی و غیره تعیین شده و به فرد اعلام می گردد.

یک عمل رینوپلاستی با کیفیت می تواند از یک بینی با انحنا و قوز دار یک بینی بسیار زیبا و فانتزی را شکل دهد و به زیبایی فرد افزوده گردد.

این عمل باید توسط یک فرد و پزشک بسیار ماهر و با تجربه  صورت بگیرد تا بتواند به درستی و عملی با موفقیت و بازدهی حداکثر را ایجاد نماید.

هزینه رینوپلاستی بینی همانطور که گفته شد با پارامترهای متعددی تعیین می گردد و هزینه داروهای بعد از عمل نیز بسیار محدود می باشد.

معمولا در این عمل شخص بعد از چند ساعت از بیمارستان مرخص می گردد و طبق توصیه های پزشک خود باید دستورات را اجرا نماید تا بازدهی عمل را افزایش دهد.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *