کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز انجام جوانسازی پوست نانو فراکشنال

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونگی تاثیرگذاری نانو فراکشنال بر پوستهزینه جوانسازی پوست نانو فراکشنال

مرکز جوانسازی پوست نانو فراکشنال، از جمله مراکز خدماتی در راستای زیبایی پوست می باشد. و با توجه به این که در این مرکز از بهترین دستگاه های نانو فراکشنال استفاده گردیده است، افراد زیادی تمایل دارند تا به آن جا مراجعه نمایند. 

و در واقع این مرکز جوانسازی از متخصصین با تجربه و ماهر برای عملیات درمانی بر روی پوست استفاده نموده تا در این راستا کلیه خدمات پوستی بدون هیچ گونه عوارض جانبی  بر روی مراجعه کنندگان انجام گیرد.

مرکز انجام جوانسازی پوست نانو فراکشنال

چگونگی تاثیرگذاری نانو فراکشنال بر پوست

چگونگی تاثیرگذاری نانو فراکشنال بر پوست

در حقیقت جوانسازی و کشیدن پوست با نانو فراکشنال از نمونه روش های درمانی مدرن و  جدید می باشد. به طوری که در این روش درمانی دیگر، درگیر استفاده از اشعه های لیزر نمی باشیم. بلکه در این روش جوانسازی، از امواج رادیو فرکوئنسی استفاده خواهیم کرد. و در واقع تاثیر گذاری این امواج، مربوط به لایه اپیدرم و لایه میانی درم می باشد.

و اما این امواج که توسط دستگاه نانو فراکشنال تولید گریده اند، لایه میانی و سطح بیرونی پوست را به منظور جوانسازی و تمدید بافت های آسیب دیده مورد هدف قرار خواهند داد. به طوری که با نفوذ به این بخش ها، پوست را تحریک نموده و با افزایش تولید کلاژن ها و الاستین  های موجود در بافت پوست، کمک به بازسازی پوست به صورت طبیعی می نمایند.

و از آن جایی که در این روش درمانی، لایه اپیدرم دست نخورده باقی مانده و صرفا لایه درم در عمق پوست دچار تحریک کلاژن ها و نظم بخشیدن به رشته های کلاژن می شود، بنابراین می توان گفت که جوانسازی پوست نانو فراکشنال از نمونه روش های بدون خطر و  عوارض جانبی می باشد.

زیرا در این روش فقط یک لایه از پوست برداشته می شود و به صورت طبیعی و در کوتاه ترین زمان ممکن به پوست اجازه می دهد تا سفت شده و لایه جدیدی بر روی پوست ایجاد گردد. و در اصل با استفاده از این روش جوانسازی پوست، بیمار دوره نقاهت بسیار کوتاهی داشته و حتی بلافاصله می تواند از لوازم آرایشی استفاده نماید.

هزینه جوانسازی پوست نانو فراکشنال

هزینه جوانسازی پوست نانو فراکشنال

در واقع هزینه جوانسازی پوست نانو فراکشنال به عوامل زیادی بستگی خواهد داشته که در ادامه مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر روی این نمونه از خدمات پوستی را بررسی خواهیم کرد.

در ابتدا برای قیمت گذاری بر روی این خدمات پوستی باید، کیفیت دستگاه را بررسی نموده و هم چنین به سال تولید و امکانات جانبی دستگاه نانو فراکشنال توجه ویژه نمود.

از سوی دیگر نوع مرکز و میزان تخصص فردی که بر روی پوست شما عملیات نانو فراکشنال را انجام می دهد، هم بر روی هزینه خدمات پوستی تاثیر مستقیم خواهد گذاشت.

و درضمن ناحیه بدن که تحت درمان قرار گرفته، سن مراجعه کننده، میزان آسیب و چروک پوستی و تعداد جلسات درمان هم، رابطه ای مستقیم با هزینه جوانسازی پوست خواهند داشت.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *