کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز خدمات جوانسازی پوست دست با لیزر

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین راهکار جوانسازی پوست دستهزینه جوانسازی پوست دست

امروزه مراکز خدمات جوانسازی پوست دست با لیزر در سراسر کشور وجود دارند. اکثریت این مراکز با استفاده از آخرین و بهترین فناوری های روز دنیا اقدام به لیزر و جوانسازی پوست دست می کنند. این گونه مراکز بسیار مورد توجه و استقبال خانم ها هستند. چرا که خانم ها می توانند در اسرع زمان و بدون این که زمان و هزینه های زیادی را صرف کنند به پوستی زیبا و خوشایند دست پیدا کنند. 

مراکز خدمات جوانسازی پوست دست با لیزر

بهترین راهکار جوانسازی پوست دست

بهترین راهکار جوانسازی پوست دست پوست دست به دلایل مختلف زودتر از پوست بخش های دیگر بدن دچار فرسودگی و پیری می شود. از این رو، بسیاری از خانم ها به دنبال یافتن راه های برای جوانسازی و زیبا سازی پوست دست می باشند. برای جوانسازی پوست دست راه های مختلفی پیش روی افراد قرار دارد. ولی با این وجود، امروزه به دلیل پیشرفت هایی که در حوزه تکنولوژی های درمانی به وجود آمده است. استفاده از دستگاه های مختلف برای جوانسازی پوست بسیار رایج است.

در این میان بهترین راهکار جوانسازی پوست دست استفاده از دستگاه نانو فرکشنال است. استفاده از این روش دارای مزیت ها زیادی است. با گذشت زمان و به دلیل شرایط زندگی امروزی که آلودگی هوا زیاد است و تابش نور خورشید، پیری، افتادگی و شل شدن پوست امری شایع است. دستگاه نانو فرکشنال با استفاده از امواج رادیو فرکانسی کار می کند. این دستگاه امواج رادیو فرکانسی را به صورت فرکشنال به تمامی سطوح پوست می رساند. جوانسازی پوست به این صورت انجام می شود. امواج رادیوفرکانسی سبب تحریک سلول های پوستی شده و موجب تولید و ساخت کلاژن و الاستین می شود.
 این روش جوانسازی پوست بدون جراحت بوده و دوره نقاهت بسیار کمی دارد. از این رو، به بهترین صورت می تواند انجام شود و نتیجه دهد. علاوه بر این که از این دستگاه برای جوانسازی پوست استفاده می شود، کاربردهای دیگری نیز دارد. از جمله آنها می توان به جوانسازی و لیف پوست صورت و گردن، رفع منافذ و افتادگی پوست، درمان چین و چروک، روشن سازی پوست و شفاف کردن بدن و غیره اشاره کرد. 

هزینه جوانسازی پوست دست

هزینه جوانسازی پوست دست برای بسیاری از افراد که به دنبال جوانسازی پوست می باشند، هزینه ها اهمیت زیادی دارد. هزینه جوانسازی پوست بر اساس روش و نوع انجام آن می تواند متفاوت باشد. علاوه بر اینها، هزینه های این کار  تحت تاثیر عوامل مختلفی مانند روش جوانسازی، هزینه و حق الزحمه پزشک، میزان پیری پوست و غیره قرار دارد. از این رو، برای جوانسازی پوست نمی توان هزینه ثابتی را برای همه افراد ذکر کرد. 
از این رو، افرادی متقاضی برای اطلاع از هزینه ها می توانند با ما در تماس باشند و بر اساس شرایط و خصوصیاتی پوست شان دارد، اقدام به جوانسازی پوست نمایند. 

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *