کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیپوماتیک گونه درجه یک در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

آیا لیپوماتیک گونه درد دارد؟ قیمت لیپوماتیک گونه در مراکز پزشکی کشور

امروزه انجام جراحی های مربوط به زیبایی توسط افراد، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. لیپوماتیک گونه یکی از جراحی های زیبایی است که با استفاده از بهترین امکانات و تجهیزات پزشکی انجام می شود. این جراحی حتما باید به کمک افراد ماهر و متخصص انجام شود تا آسیبی به قسمت‌ های دیگر صورت وارد نشود. 

لیپوماتیک گونه درجه یک در تهران

آیا لیپوماتیک گونه درد دارد؟

آیا لیپوماتیک گونه درد دارد؟ اکنون این سوال مطرح می شود که درد لیپوماتیک گونه در هنگام جراحی چقدر است و چقدر زمان می برد که گونه به حالت کاملاً عادی در بیاید و هیچ اثری از جراحی وجود نداشته باشد؟

در جواب می توان گفت از آن جایی که لیپوماتیک گونه با استفاده از تجهیزات پیشرفته پزشکی انجام می‌شود، گونه به سرعت به حالت عادی برمی گردد. 

میزان تزریق چربی به گونه در همه افراد متفاوت است. یعنی افراد مختلف متناسب با سایز و اندازه صورت باید میزان مختلفی چربی را به گونه خود تزریق کنند. همچنین محل تزریق چربی نیز بسیار اهمیت دارد و اگر این محل اشتباه انتخاب شود ممکن است به قسمت های مختلف صورت به خصوص زیر چشم که دارای بافت حساسی ازکست آسیب وارد شود. 

لیپوماتیک گونه به گونه ای انجام می شود که هیچ رد و اثری از جراحی وجود نداشته باشد. هنگام تزریق چربی از سوزن و سرنگ هایی استفاده می شود که بسیار باریک و ظریف هستند و رد آنها بعد از عمل جراحی باقی نمی‌ماند.

همچنین لازم است افرادی که این عمل جراحی را انجام می‌دهند برای مدتی تحت نظر پزشک باشند تا از وضعیت چربی تزریق شده در گونه خود اطلاع داشته باشند. 

قیمت لیپوماتیک گونه در مراکز پزشکی کشور

قیمت لیپوماتیک گونه در مراکز پزشکی کشور قیمت لیپوماتیک گونه در سراسر کشور به موارد مختلفی بستگی دارد. این که در هنگام عمل جراحی از چه تجهیزات و وسایلی استفاده می شود، روی قیمت این عمل جراحی موثر است.

امروزه کلینیک های زیبایی مناسب ترین قیمت را برای انجام این عمل جراحی در نظر می‌گیرند تا عموم افراد که، علاقه به انجام این عمل دارند توانایی آن را داشته باشد. 

نوع و میزان چربی که قرار است در قسمت داخلی گونه تزریق شود بسیار اهمیت دارد. پزشکان و متخصصین موظف هستند تا قبل از انجام عمل جراحی این چربی را مورد بررسی قرار دهند؛ زیرا اگر چربی انتخاب شده برای تزریق مناسب نباشد ممکن است به تمام قسمت های زیر پوست صورت، آسیب های جدی و جبران ناپذیری وارد کند. 

یکی دیگر از مواردی که روی قیمت انجام عمل لیپوماتیک گونه موثر است میزان چربی است که قرار است در گونه‌ های صورت تزریق شود. به طور حتم هرچه میزان این چربی های تزریق شده بیشتر باشد قیمتی که برای عمل جراحی در نظر گرفته می‌شود نیز بالاتر است. 

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *