کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیپوماتیک پشت کمر توسط متخصصین

آنچه در این مقاله می خوانید...

شیوه انجام لیپوماتیک پشت کمرهزینه جراحی لیپوماتیک پشت کمر

امروزه یکی از جراحی های رایج و شایع در اتاق عمل لیپوماتیک پشت کمر است. برداشتن چربی پشت کمر یکی از مهم ترین جراحی هایی است که امروزه با استفاده از ابزار و وسایل حساس و دقیق جراحی انجام می‌ شود. این عمل جراحی تاثیر فوق العاده روی سلامت افراد دارد. 

لیپوماتیک پشت کمر توسط متخصصین

شیوه انجام لیپوماتیک پشت کمر

شیوه انجام لیپوماتیک پشت کمر جراحی لیپوماتیک برای قسمت های مختلف بدن که در این قسمت ها چربی زیادی وجود دارد انجام می شود.

در برخی موارد ممکن است چربی انباشته شده در قسمت های مختلف بدن، بیش از حالت عادی باشد و لازم باشد تا این چربی از بدن خارج شود.

لیپوماتیک پشت کمر یکی از جراحی‌ های شایع امروزی است که به علت آسیب به نخاع باید به سرعت انجام شود. 

شیوه انجام عمل لیپوماتیک امروزه به گونه ای شده است که کمترین میزان درد و خونریزی در بیماران احساس می‌ شود.

برای انجام عمل لیپوماتیک از ابزار و وسایلی استفاده می‌شود که همگی آنها بسیار ظریف و حساس هستند. به این علت که پشت کمر در تماس مستقیم با نخاع قرار گرفته است ابزار باید به گونه‌ای عمل کنند که به بافت‌ های مجاور و قسمت های حساس آسیبی نرسانند. 

انجام عمل لیپوماتیک پشت کمر حتما باید به کمک متخصصین و جراحان ماهر انجام شود؛ چرا که افرادی که در این زمینه مهارت کافی را ندارند ممکن است به قسمت های مجاور آسیب برسانند. 

پس از انجام عمل لیپوماتیک و بیرون آمدن چربی، چربی خارج شده از بدن برای آزمایش به آزمایشگاه ارسال می شود تا پزشکان بتوانند نوع چربی انباشته شده در این قسمت را شناسایی کند و پیشگیری هایی را برای جلوگیری از تولید مجدد آن انجام دهند. 

عمل لیپوماتیک بدون هر گونه درد و خونریزی انجام می شود و به همین جهت امروزه افراد زیادی برای انجام آن اقدام می کنند.

هزینه جراحی لیپوماتیک پشت کمر

هزینه جراحی لیپوماتیک پشت کمر امروز هزینه ای که برای انجام لیپوماتیک در نظر گرفته می شود بسیار اندک است. از آن جایی که این عمل ضرورت دارد و کلیه افرادی که دچار این بیماری ها می شوند باید عمل جراحی لیپوماتیک انجام دهند، هزینه آن به گونه ای در نظر گرفته می‌شود که امکان انجام آن برای عموم وجود داشته باشد.

هزینه مربوط به عمل لیپوماتیک بیشتر مربوط به دستگاه‌ ها و وسایلی است که در هنگام جراحی از آنها استفاده می شود. پزشکان تلاش می‌کنند تا این عمل را با حداقل درد و خون ریزی و همچنین کوچکترین برش پوست انجام دهند.

بعد از انجام عمل جراحی نیز از نخ بخیه ای استفاده می شود که کمترین اثر را به جای بگذارد. به عنوان مثال اگر بعد از عمل از نخ هایی با کیفیت پایین استفاده شود ممکن است رد محل جراحی برای مدت طولانی باقی بماند. 

همچنین لازم است تا بعد از عمل جراحی لیپوماتیک افراد تحت درمان باشند تا از تولید مجدد این گونه چربی ها در قسمت های مختلف بدن جلوگیری شود. 

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *