کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیپوماتیک مچ پا زیر نظر مجرب ترین پزشکان

آنچه در این مقاله می خوانید...

چه افرادی می‌‌توانند متقاضی لیپوماتیک مچ پا باشند ؟مزایای عمل لیپوماتیک مچ پا

لیپوماتیک مچ پا زیر نظر مجربترین پزشکان ایرانی انجام می پذیرد. عمل لیپوماتیک امروزه جایگاه مناسب برای خود در علم پزشکی ایجاد کرده است و از این عمل جراحی برای رسیدن به تناسب اندام مناسب استفاده می‌شود. لیپوماتیک معمولاً برای قسمت های مختلف بدن انجام می شود.

لیپوماتیک مچ پا زیر نظر مجرب ترین پزشکان

چه افرادی می‌‌توانند متقاضی لیپوماتیک مچ پا باشند ؟

چه افرادی می‌‌توانند متقاضی لیپوماتیک مچ پا باشند ؟ چه افرادی می‌توانند متقاضی لیپوماتیک مچ پا باشند؟ در راستای پاسخ به این سوال در اولین مرحله جراحی لیپوماتیک را معرفی می کنیم.

جراحی لیپوماتیک امروزه در راستای تجزیه چربی های مختلف در قسمت های متفاوت انجام می شود. این تکنیک به کمک دستگاه‌های ساکشن پیشرفته انجام می‌شود و عوارض جراحی لیپوماتیک بسیار کم است و در راستای این موضوع افراد بسیاری در زمینه رسیدن به اندام ایده آل از این عمل استفاده می نمایند.

لیپوماتیک ساق و مچ پا در واقع به عملی گفته می‌شود که در راستای آن می‌توان به لاغر کردن ساق و مچ پا کمک کرد. عمل لیپوماتیک مچ پا معمولاً در افرادی انجام می‌شود که دارای چربی های اضافه در این نقطه از بدن هستند و برای رسیدن به تناسب اندام مناسب نیاز است که این چربیها از این قسمت خارج شوند.

مزایای عمل لیپوماتیک مچ پا

مزایای عمل لیپوماتیک مچ پا مزایای عمل لیپوماتیک مچ پا بسیار متعدد است در ادامه با ما همراه باشید که در این زمینه به موارد زیر اشاره نماییم:

  • عمل لیپوماتیک به صورت سرپایی انجام می شود. به عبارت ساده تر در این عمل بیهوشی فرد انجام نمی گیرد بلکه محل انجام عمل بی حس می شود.
  • لیپوماتیک ساق و مچ پا در راستای بی حسی های موضعی انجام می شود و در طی انجام آن هیچگونه دردی برای فرد بیمار ایجاد نمی شود.
  • در روش لیپوماتیک مچ پا اثری از زخم باقی نمی ماند زیرا این فرایند به کمک دستگاه های بسیار کوچک انجام می شود که دارای اندازه نوک مداد می باشد.
  • بعد از انجام فرایند لیپوماتیک مچ پا می توانید نتایج آن را به وضوح ببینید و از آن رضایت داشته باشید.
  • بعد از انجام لیپوماتیک مچ پا اگر رژیم غذایی رعایت شود هرگز چربیها در این قسمت ایجاد نمی شوند زیرا نتایج عمل لیپوماتیک در این منطقه به صورت دایمی بوده است.

عمل لیپوماتیک مچ پا با دیگر نقاط بدن متفاوت است زیرا مچ پا بر خلاف دیگر نقاط بدن دارای چربی عمیق نیست. به عبارت دیگر می توان گفت چربی های موجود در این منطقه به صورت سطحی هستند و در راستای این موضوع در زمان انجام فرآیند لیپوماتیک، پزشک باید دقت بسیار زیادی به کار ببرد تا به بافت های زیرین پوست آسیب وارد نشوند.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *