کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لاغری شکم به روش لیپوماتیک

آنچه در این مقاله می خوانید...

خاصیت لیپوماتیک شکم و پهلو اقدامات قبل از لیپوماتیک کردن شکم

لیپوماتیک شکم و پهلو، یکی از روش‌ های جدید جهت از بین بردن چربی های شکم و پهلو می باشد که امروزه بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است. جهت آشنایی بیشتر با روش لیپوماتیک بهتر است در ادامه مقاله با ما همراه باشید

لاغری شکم به روش لیپوماتیک

خاصیت لیپوماتیک شکم و پهلو

خاصیت لیپوماتیک شکم و پهلو با توجه به این که شکم و پهلو جزو بخش هایی هستند که معمولاً بیشتر در معرض چربی ها قرار گرفته، بسیاری از افراد به دنبال حذف چربی های این ناحیه از بدن هستند.
امروزه مشاهده می‌ شود روش‌ های متعددی جهت از بین بردن این چربی ها ابداع شده است که در این بین می‌ توان گفت استفاده از لیپوماتیک جزو درمان هایی است که مزایای متعددی برای بیماران دارد.

به طور کلی لازم است بدانید این روش درمانی، برای تمامی نقاط بدن استفاده شده به طوری که لاغری به این روش به صورتی است که بدون نیاز به جراحی، تمامی چربی های اضافه از بدن خارج می گردد.
با این حال می توان گفت خاصیت لیپوماتیک این است که فرد مراجعه کننده به راحتی می تواند چند ناحیه از بدن خود را لاغر کرده و به صورت کامل چربی های یک ناحیه را خارج کند.

با این حال می توان گفت هدف اصلی این روش کاهش وزن نمی باشد، بلکه توجه به کاهش سایز اولویت دارد. افرادی که تنها در ناحیه شکم چربی اضافه دارند با استفاده از لیپوماتیک شکم می‌ توانند سایز دور کمر خود را کاهش دهند. همچنین جالب است بدانید این روش می‌ تواند سلولیت های  پوستی را نیز از بین ببرد.

اقدامات قبل از لیپوماتیک کردن شکم

اقدامات قبل از لیپوماتیک کردن شکم حال با وجود آن چه در خصوص مزایای لیپوماتیک شکم گفته شد طبیعتاً لازم است افرادی که به دنبال استفاده از این روش هستند، در خصوص اقدامات قبل لیپوماتیک اطلاعاتی داشته باشند.

به طور کلی باید بدانید قبل از انجام لیپوماتیک به مدت ۱۰ روز باید آسپرین، محصولات حاوی آسپرین، ویتامین ای یا داروهای ضد التهابی را مصرف نکنید.
همچنین دو روز قبل و بعد از جراحی کشیدن سیگار ممنوع می باشد. لازم است حداقل دو روز قبل از جراحی همه رژیم های غذایی خود را متوقف کرده و قبل از جراحی نیز یک صبحانه یا نهار سبک بخورید.

همچنین بهتر است لاک ناخن هایتان را پاک کرده و از لباس های گشاد استفاده کنید. با این حال می توان گفت بهترین افرادی که کاندید مناسب برای لیپوماتیک هستند، افرادی بوده که دچار انباشت چربی در مناطق خاصی از بدن هستند و در صورتی که چربی ها با رژیم های غذایی و ورزش از بین نمی رود.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *