کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمل لیپوماتیک ساق پا برای زیبایی

آنچه در این مقاله می خوانید...

لیپوماتیک ساق پا چگونه انجام می‌شود؟لیپوماتیک ساق پا با دستگاه پال

عمل جراحی لیپوماتیک یکی از جراحی‌ های شایع امروزی است که با استفاده از ابزار و وسایل بسیار حساسی انجام می شود. لیپوماتیک ساق پا به علت این که برای حفظ سلامتی نیز بسیار مهم است با استفاده از بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات، توسط پزشکان و متخصصین انجام می شود. 

قیمت عمل لیپوماتیک ساق پا برای زیبایی

لیپوماتیک ساق پا چگونه انجام می‌شود؟

لیپوماتیک ساق پا چگونه انجام می‌شود؟ دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است باعث تجمع چربی‌ ها در قسمت‌ های مختلفی از پا شود.

ساق پا به این علت که در انتهایی ترین قسمت پا قرار گرفته است و نیروی زیادی به این قسمت وارد می شود محل تجمع چربی‌ ها است. چربی هایی که در این قسمت تجمع پیدا می‌کنند باید به سرعت خارج شوند تا به مچ پا آسیب وارد نکنند.

انجام عمل جراحی لیپوماتیک با سرعت بالا باعث می‌شود که چربی‌ های جمع شده در این قسمت به راحتی خارج شوند. انجام عمل جراحی لیپوماتیک با استفاده از پیشرفته ترین ابزار و وسایل انجام می شود به همین علت هیچ اثری از آن، روی محل جراحی شده باقی نمی‌ماند.

همچنین پزشکان و متخصصین تلاش می‌کنند تا با کوچک ترین برش عمل جراحی خود را انجام دهند؛ به همین جهت میزان خونریزی و درد های عضلانی بعد از عمل، بسیار کمتر از جراحی های دیگر است.

 عمل جراحی لیپوماتیک ساق پا با استفاده از دستگاه‌ های مختلفی انجام می‌شود که هر کدام از آنها دارای قابلیت های متفاوتی هستند. بنابراین تولید کنندگان تجهیزات پزشکی تلاش می کنند تا پیشرفته ترین وسایل را برای انجام این اعمال جراحی حساس و متداول تولید کرده و در بازار عرضه نمایند. 

لیپوماتیک ساق پا با دستگاه پال

لیپوماتیک ساق پا با دستگاه پال همان طور که گفته شد انجام عمل جراحی لیپوماتیک با دستگاه صورت می‌گیرد. این دستگاه‌ ها به گونه‌ای ظریف حساس است که به بافت‌ های مجاور ناحیه عمل هیچ آسیبی وارد نمی کنند.

یکی از دستگاه های رایج که برای انجام عمل جراحی لیپوماتیک مورد استفاده قرار می‌گیرد دستگاه پال است؛ این دستگاه ظریف ترین و حساس ترین دستگاه برای انجام این عمل می باشد؛ زیرا  بل کوچک ترین برش می توان میزان زیادی از چربی را از قسمت های مختلف بدن، که چربی ها در آن قسمت را پیدا کردند خارج کرد.

 وجود پیشرفت تکنولوژی و استفاده از دستگاه ها، انجام عمل لیپوماتیک باید به کمک یک پزشک جراح انجام شود که با کلیه قسمت های بدن آشنایی دارد؛ زیرا میزان چربی خارج شده از قسمت ساق پا باید به اندازه‌ای باشد که به سایر بافت ها آسیبی وارد نکند.

دستگاه پال دارای قسمت هایی است که به صورت خودکار فعالیت خود را انجام می دهند؛ به عنوان مثال دستگاه پال دارای قسمتی است که چربی های خارج شده از قسمت های مختلف بدن را ذخیره می کند تا پزشکان بتوانند این چربی‌ ها را به راحتی به آزمایشگاه ارسال کنند و نوع آنها را تشخیص دهند. 

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *