کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمل لیپوماتیک ران در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراقبت های قبل و بعد از لیپوماتیک رانکاربرد های لیپوماتیک برای ران

لیپو ماتیک ران امروزه به یکی از عمل هایی تبدیل شده که در جهان بازخورد های مثبت زیادی داشته است. این عمل به کاهش وزن ران کمک کرده و باعث می شود شما دیگر نیازی به ورزش های سخت برای کاهش وزن نداشته باشید. قیمت این عمل نیز باتوجه به اینکه عملی مهم بوده و چربی های ران را کاهش می دهد مناسب بوده و در بیشتر کلینیک های کشور این عمل به صورت اقساطی نیز انجام می شود. 

قیمت عمل لیپوماتیک ران در تهران

مراقبت های قبل و بعد از لیپوماتیک ران

مراقبت های قبل و بعد از لیپوماتیک ران قبل از هر عمل و بعد از هر عملی که بر روی بدن ایجاد می شود شما باید مراقبت قبل لیپوماتیک انجام و رعایت کنید که ران فرآیند عمل جدید را پس نزند تا دچار مشکلات پیچیده تری نشوید. عمل لیپوماتیک نیز از این قاعده مستثنا نمی باشد حتما لازم است تا قبل از عمل حداقل به مدت دو روز قبل و بعد جراحی سیگار را کنار بگذارید. 

به مدت ده روز شما باید از خوردن آسپرین یا دارو های ضد التهاب جلوگیری کنید زیرا در بعضی از افراد آسپرین به صورت یک بیماری آلرژیک عمل می کند به همین موجب می شود بدن بیمار عمل را پس بزند و شما را درگیر مشکلات بسیاری اعم از : مشکلات پوستی ، کم تحرک شدن میوه و… کند برابر این از خوردن آسپرین برای کاهش درد جلوگیری کنید. 
همینطور اثر آسپرین نیز تا 10 روز در بدن شما باقی می ماند پس قبل از عمل نیز این دارو را مصرف نکنید.

سعی کنید رژیم های غذایی را حداقل به مدت دو روز متوقف کنید بدن شما باید به صورت طبیعی برای عمل آماده شود اصولا بیشتر رژیم های غذایی بر روی ران تاثیر خاصی نمی گذارند اما بهتر است تمامی رژِیم های غذاییتان را لغو کنید.
صبح روز جراحی را نیز با یک صبحانه سبک شروع کنید.

مراقبت های بعد از عمل نیز نیاز هر عمل موفقی می باشد اگر از محلی که چربی های اضافه از آن خارج شده است به خوبی مراقبت نشود این امکان وجود دارد که  باکتری ها به آن مکان نفوذ کنند که در نهایت تبدیل به عفونتی چشمگیر می شود .

کاربرد های لیپوماتیک برای ران

کاربرد های لیپوماتیک برای ران عمل لیپوماتیک ران علاوه بر حفظ تعادل اعتماد به نفس شما را نیز افزایش خواهد داد شما به راحتی می توانید ورزش هایی را انجام دهید که تا به حال قادر به انجام آن نبوده اید. کاربرد لیپوماتیک انقدر زیاد می باشد که قابل به ذکر نیست اما مشکلات زیادی را بر طرف می کنند که یکی از شایع ترین آن ها این می باشد که به دلیل وزن بالای ران باعث عرق سوز شدن در نواحی مختلف می شود به همین خاطر راه رفتن را سخت می کند اما با عمل لیپوماتیک دیگر نیازی به این کار نیست. 

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *