کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت جوانسازی پوست شکم

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین تجهیزات جوانسازی پوست شکممرکز عرضه خدمات جوانسازی پوست شکم

افزایش وزن در قسمت میانی تنه یعنی شکم و پهلوها یکی از معضلاتی است که اغلب خانم های میانسال با آن مواجه هستند. امروزه استفاده از شیوه های مدرن و دستگاه های لیزری برای جوانسازی پوست شکم جایگزین مناسب عمل های جراحی است که با استقبال بی نظیری نیز روبرو شده است. در این مقاله به بررسی قیمت انواع شیوه های جوانسازی در ناحیه شکم و بهترین شیوه اجرایی آن می پردازیم.قیمت جوانسازی پوست شکم

بهترین تجهیزات جوانسازی پوست شکم

بهترین تجهیزات جوانسازی پوست شکم افزایش سن، چاقی، زایمان های مکرر در خانم ها، رژیم غذایی نامناسب و عدم ورزش درازمدت از جمله عواملی هستند که در افزایش حجم شکم و تجمع توده چربی در این ناحیه اثرگذار می باشند. البته باید اشاره کنیم که برخی عمل های جراحی مانند سزارین و روند پیری پوست با افزایش سن سبب ایجاد چروک های عمقی بر روی پوست ناحیه شکم می شود.
در بین خانم ها بهره گیری از شیوه های نوین بدون عمل جراحی جهت رفع این مشکلات و جوانسازی پوست بسیار مرسوم است. برای این منظور روش و دستگاه های مختلفی را بکار می گیرند که می توان به مواردی مانند لیفت شکم، لاغری موضعی با دستگاه آر اف و استفاده از دستگاه ترماژ اشاره کرد.
همانطور که می دانید لیفت شکم به دو شیوه جراحی و بدون جراحی صورت می گیرد که روش های بدون جراحی به علت عدم داشتن عوارض محبوبیت بیشتری دارد. یکی دیگر از بهترین تجهیزات جوانسازی پوست می توان به دستگاه نانو فرکشنال شاره کرد که با تحریک سلول های پوست و ساخت کلاژن، روند پیری و افتادگی پوست را کاهش می دهد. برخی از کاربردهای دستگاه نانو فرکشنال در صنعت پوست و زیبایی می توان موارد زیر را عنوان کرد:

  • جوانسازی و لیفت نقاط مختلف بدن
  • رفع افتادگی و منافذ پوست صورت
  • درمان چروک های عمقی پوست
  • درمان افتادگی پلک و سیاهی دور چشم

مرکز عرضه خدمات جوانسازی پوست شکم

مرکز عرضه خدمات جوانسازی پوست شکم امروزه کلینیک های تخصصی متعددی در زمینه خدمات جوانسازی پوست فعالیت دارند که بسیاری از آنها جدیدترین متدهای روز دنیا را به کار می برند. نکته مهم اینکه قیمت جوانسازی پوست شکم با توجه به نوع دستگاه و دوره درمان کاملاً متفاوت است. هر چقدر که میزان افتادگی یا چروک های این ناحیه بیشتر باشد، جلسات درمانی نیز افزایش می یابد. همین امر نیز روند صعودی و افزایش قیمت دوره درمانی را به همراه دارد.
نکته مهم اینکه انتخاب نوع خدمات بر اساس عارضه پوستی و همچنین میزان چروک های پوست یا چربی شکم توسط پزشک معالج انتخاب می شود. از این رو نمی توان قیمتی یا نرخی را برای انجام طول دوره درمان از قبل اعلام و عنوان نمود. کلینیک های خدماتی و فعال در این زمینه برای اطلاع از عرضه جدیدترین دستگاه ها و نرخ مصوب خدمات جوانسازی پوست می توانند با کارشناسان آنلاین این مرکز در ارتباط باشند.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *