کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت جراحی لیپوماتیک به طور حرفه ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

سن مناسب برای انجام لیپوماتیک مراقبت های بعد عمل لیپوماتیک بدن

انجام لیپوماتیک حرفه ای یا پیکر تراشی یک عمل جراحی برای زیبایی است.

در این عمل جراحی چربی های اضافی بدن را از بدن جدا کرده و باعث خوش اندام شدن شخص می شود.

این عمل جراحی باید در کلینیک هایی که مجوز دارند انجام شود.

قیمت جراحی لیپوماتیک به طور حرفه ای

سن مناسب برای انجام لیپوماتیک

سن مناسب برای انجام لیپوماتیک انجام عمل لیپوماتیک بدن به صورت سرپایی بوده و نیازی به بیهوشی ندارد.

عمل جراحی لیپوماتیک را می توان در همه سنی انجام داد ولی ابتدا باید سلامت فرد توسط پزشک تایید شود که در حین جراحی مشکلی پیش نیاید

در این عمل جراحی مقداری از چربی های اضافی بدن را خارج می کنند. عمل جراحی لیپوماتیک در همه سنی قابل انجام شدن است ولی بهتر است این عمل جراحی در سنین جوانی انجام بگیرد.

از مزایای این عمل جراحی این است چربی در زیر پوست برخلاف دستگاه های ساکشن به صورت یکنواخت بوده، روزهایی که باید از بادی شیپر استفاده کنیم در این عمل بسیار کم است و تنها ۱۴ روز طول می کشد.

عمل جراحی لیپوماتیک محدودیتی برای سن ندارد هر شخص در هر سنی که اضافه وزن داشته باشد و شرایط عمل را داشته باشد و همچنین از سلامت عمومی مورد تایید پزشک قرار گیرد می تواند از عمل جراحی لیپوماتیک استفاده کند.

پس هر شخصی در هر سنی که که احساس کرد نیاز به این عمل جراحی دارد می تواند به پزشک مراجعه کند و از شر چربی های اضافه خلاص شود


مراقبت های بعد عمل لیپوماتیک بدن

مراقبت های بعد عمل لیپوماتیک بدن بعد از انجام عمل جراحی ممکن است کمی خونابه از محل جراحت بیرون بیاید که طبیعی است و با استفاده از داروهایی که پزشک جراح معرفی می کند این خونابه قطع می شود.

عمل جراحی لیپوماتیک نیز هم مانند دیگر عمل های جراحی نیاز به خود مراقبتی به صورت صحیح است و اگر این خود مراقبتی انجام نشود یا به صورت صحیح انجام نشود ممکن است محل جراحی به محلی برای رشد باکتری ها و ویروس ها تبدیل شود و باعث عفونت های بسیار شدید شود.

بعد از انجام این عمل باید به استراحت پرداخت و از انجام فعالیت های سنگین و ورزش هایی همچون دو، وزنه برداری، فوتبال و غیره پرهیز کرد.

پوشیدن گن مخصوص از دیگر توصیه هایی است که پزشکان به کسانی که این عمل را انجام داده اند توصیه می کنند. همچنین پوشیدن گن مخصوص باعث می شود خونابه ها به سرعت از بدن خارج شوند و این کار باعث می شود که بیمار از درد ناشی از تجمع مایعات رنج نبرد. این گن باید به مدت ۲۸ روز به طور کامل استفاده شود. عمل جراحی لیپوماتیک دارای دردی کاملا طبیعی است.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *