کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فرم دهی فک با تزریق چربی در مطب

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش زاویه دار کردن صورت با تزریق چربی کاربرد تزریق چربی به فک و صورت

تغییر در ظاهر و زیبایی صورت امری است که خانم ها به آن توجه زیادی می کنند.‌ برای جوان سازی پوست و رفع عیوب صورت امروزه روش های مدرن و جدیدی روی کار آمده است. تزریق چربی فک نمونه ای از این روش ها است که تاثیر زیادی دارد. کم شدن چربی پوست به مرور زمان و خصوصا در پیری باعث ایجاد چروک های زیاد در پوست می شود و تزریق این چربی می تواند جایگزین این چربی ها شود و پوستی شفاف و صاف و بدون چروک را به شما هدیه دهد. فرم دهی فک با تزریق چربی بیشتر در مطب انجام می شود. 

فرم دهی فک با تزریق چربی در مطب

روش زاویه دار کردن صورت با تزریق چربی

روش زاویه دار کردن صورت با تزریق چربی افرادی که دوست دارند صورتی زاویه دار و خوش فرم داشته باشند می توانند با تزریق چربی به راحتی این کار را انجام دهند . سطوح پوست که دارای گودی و سیاهی و چروک است با تزریق چربی پر شده و شکلی خوش فرم پیدا می کند. این روش بر روی بیشتر اجزا قابل انجام است و تاثیر زیادی در زیبایی صورت دارد. 

برجسته سازی مهمترین مزیت استفاده از این ماده است که باعث استقبال بیشتر مصرف کنندگان از آن شده است . این فرم دهی و زاویه دار کردن با دقت زیادی صورت می گیرد. در این روش نیازی به زخم و شکافتن نیست و هیچ اثری نمی ماند. 

برای انجام این کار ابتدا زاویه های مورد نظر بر روی صورت طراحی شده و بر طبق آنها عمل تزریق صورت می گیرد . چربی های طبیعی خود بیمار  این زمان استفاده می شود و هیچ خطری ندارد. 

کاربرد تزریق چربی به فک و صورت

کاربرد تزریق چربی به فک و صورت کاربرد تزریق چربی بر روی فک و صورت بسیار بالا بوده و با ایجاد زایه مناسب و فرم دادن به صورت ظاهری زیبا را در شما ایجاد می کند. حجم دادن و رفع عیوب و چین و چروکها از دیگر مزایای استفاده از این روش است و ماندگاری بالایی هم دارد. 

انجام این عمل بر روی فک بیشتر برای حجم و زاویه دادن به آن انجام می شود. دقت و ظرافت زیادی برای اینکار صرف می شود و از هر زاویه باید مشابه هم باشد .‌ جوان سازی صورت و از بین بردن نشانه های پیری از دیگر کاربردهای این روش مدرن است. 

  • این روش طبیعی بوده و هیچ عوارضی برای فرد به همراه ندارد. قسمتهایی از صورت که دچار تورفتگی هستند با این روش به خوبی حجم پیدا می کنند . زخمهایی که از جوشها باقی مانده اند با این متد به خوبی محو می شوند. 
دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *