کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عمل لیپوماتیک ارزان قیمت در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه انجام لیپوماتیک بر روی بدن لیپوماتیک کردن مناسب چه افرادی هستند؟

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در زمینه پزشکی روش های درمان بسیاری ایجاد شده که هر کدام از آنها در زمینه ای مطرح می باشند. به منظور لاغری و کم کردن حجم قسمت های مختلف نیز فعالیت های بسیاری انجام می شود که به آنها لیپوماتیک می گویند. عمل لیپوماتیک ارزان در تهران مورد توجه افراد زیادی قرار می گیرد و برای افراد هزینه مشخص شده ای را به دنبال دارد.

عمل لیپوماتیک ارزان قیمت در تهران

نحوه انجام لیپوماتیک بر روی بدن

نحوه انجام لیپوماتیک بر روی بدن لاغری و چربی سوزی بدن از معضلات مهم در دنیای امروز است و افراد در گروه های سنی و جنسی مختلف می خواهند که چربی های اضافی بدن خود را آب کند و به استایل زیبا و ایده آل برسند. به این منظور روش ها و راهکار های مختلفی را در پیش می گیرند که هر کدام از آنها راهکار خاص خود را دارد.

از این موارد می توان یه لیپوماتیک اشاره کرد که می توان آن را عملی پیشرفته معرفی کرد که کمترین عوارض را بر بدن انسان برجای می گذارد. با این اعمال چربی های اضافی سوزانده می شوند که این امر به خودی خود سبب کاهش حجم در قسمت های مورد نظر می گردد.

در لیپوماتیک یا پیکرتراشی چربی های اضافی بدن به صورت فیزیکی خارج می شود که با این عمل جراحی پوست بدن شل نمی شود و ظاهر فرد زشت و ناجور نمی گردد. با افزایش سطح آگاهی افراد در مورد این عمل روز به روز بر سطح تقاضای افراد افزوده می شود.

لیپوماتیک کردن مناسب چه افرادی هستند؟

لیپوماتیک کردن مناسب چه افرادی هستند؟ لیپوماتیک می دانیم به منظور حذف چربی های بدن در قسمت های مختلف است که از این موارد می توان به چربی های پهلو ها و شکم, ران و سینه اشاره کرد. روش مورد نظ ر مزیت های بسیار دارد و به همین سبب است که مورد توجه افراد زیادی در گروه های سنتی مختلف قرار می گیرد.

در این عمل جراحی بی هوشی انجام نمی شود و با توجه به اینکه یک عمل سرپایی است از بی حسی استفاده می شود. احتمال عفونت بسیار کم است، احتیاجی به بستری بیمار نیست و سریعا مرخص می شود، بدون درد می باشد. مواردی را که ذکر کردیم مزیت های این عمل می باشد که با آنها آشنا شدید.

لیپوماتیک مناسب افرادی است که از وجود چربی های اضافی در ناحیه پهلو و شکم وران رنج می برند. انجام لیپوماتیک برای فرد هزینه مشخص شده ای ایجاد می کند که تعیین کننده آن پزشک مورد نظر است که با در نظر گرفتن میزان چربی برداشت شده تعیین می گردد.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *