کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عمل لیفت پیشانی با ماندگاری بالا

آنچه در این مقاله می خوانید...

شیوه انجام لیفت پیشانی در ایران تاثیر لیفت پیشانی بر جوانی و زیبایی

عوامل متعددی همچون بالا رفتن سن، تابش مستقیم آفتاب، عدم آبرسانی کافی به پوست، غم و غصه مداوم سبب ایجاد چین و چروک های مختلف در پیشانی می شود.

این چین و چروک ها، به ویژه برای خانم ها، ناراحت کننده می باشد. از این رو متخصصان زیبایی به کمک انجام لیفت پیشانی، این مشکل را مرتفع می سازند. 

این روش نسبت به روش هایی همچون بوتاکس، ماندگاری بالایی دارد و فاقد عوارض جانبی می باشد. در رابطه با این عمل و نحوه انجام آن در ادامه مطلب، بحث خواهد شد. 

عمل لیفت پیشانی با ماندگاری بالا

شیوه انجام لیفت پیشانی در ایران

شیوه انجام لیفت پیشانی در ایران شیوه انجام لیفت پیشانی در ایران شامل موارد زیر است:

لیفت پیشانی با نخ، یکی از این روش ها می باشد. تکنیکی نسبتا تهاجمی محسوب شده که بدون جراحی و برش پوست، چین و چروک های آن رفع می شود. در این روش، از نوعی نخ کلاژن ساز استفاده می کنند. این نخ قابلیت جذب تدریجی در پوست را دارد و آن را پر می کند. 

لیفت پیشانی با جراحی نیز روش دیگری است که توسط متخصصان، انجام می شود. به کمک برش در ناحیه مورد نظر، بافت اضافی برداشته و عضلات جابه جا می شوند. 

جراحی آندوسکوپیک، از دیگر روش های لیفت پیشانی می باشد. در این روش، برشی ظریف در خط رویش مو ایجاد و دستگاهی به نام آندوسکوپ که مجهز به دوربین است را در زیر پوست می فرستند. به این ترتیب، تصویری از آن ارسال کرده و به کمک دستگاه دیگری، محل دقیق، مورد جراحی قرار می گیرد.

روش کرونال، متد دیگری است که باید به آن اشاره کرد. چند برشی تاجی شکل در امتداد گوش ها و بالاتر از خط رویش مو زده می شود. سپس بافت ها و عضلات پیشانی را از قسمت های زیرین جدا می کنند و پوست را به سمت بالا می کشند. دوره بهبودی این روش، نسبت به روش قبلی، طولانی تر است.

تزریق چربی و ژل، دو روش متداول دیگر هستند. این دو ماده را می توان به عنوان فیلر زیر پوست تزریق نمود. انتخاب این روش ها برای هر فرد، بستگی به نظر پزشک و متخصص دارد. 

تاثیر لیفت پیشانی بر جوانی و زیبایی

تاثیر لیفت پیشانی بر جوانی و زیبایی تاثیر لیفت پیشانی را هم می توان در جوانی و هم زیبایی پوست به وضوح دید. بر طرف سازی چین و چروک ها، سن فرد را چند سال کاهش می دهد. همچنین چهره های خسته و افسرده را شاداب و بشاش می سازد. 

اثرات اخم که به صورت خط در صورت ایجاد می شود را از بین می برد و فرد را خوشرو تر نشان می دهد. 

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *