کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عمل زیبایی پروتز سینه در یران

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع پروتز زیبایی سینه در ایران عوارض و مزایا پروتز سینه

عمل جراحی پروتز سینه یکی از عمل های زیبایی پرطرفدار در ایران به شمار می رود. این عمل معمولا با هدف افزایش سایز سینه و یا جبران آسیب دیدگی های سینه بانوان انجام می شود. پروتز سینه با روش های مختلفی انجام می شود. این عمل مزایا و معایبی دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم. 

عمل زیبایی پروتز سینه در یران

انواع پروتز زیبایی سینه در ایران

انواع پروتز زیبایی سینه در ایران جراحی انواع پروتز سینه در ایران به فراوانی انجام می شود. پروتز ها انواع مختلفی دارد و از نظر جنس، ابعاد، رنگ، شکل ظاهری و… به چند دسته مختلف تقسیم می شوند. 

پروتز سینه از نظر جنس به سه دسته آب نمکی، پروتز سینه سیلیکونی و پروتز سینه ثابت تقسیم می شوند. هم چنین از نظر شکل به اشکال گرد و قطره اشکی یا آناتومیکال تولید می شوند. 

پروتز سینه با اساس میزان برجستگی شامل پروتز با برجستگی کم، پروتز با برجستگی زیاد و پروتز با برجستگی خیلی زیاد می شوند. 

به افرادی که می خواهند سینه خوش فرم داشته باشند، استفاده از پروتز های گرد توصیه می شود. پروتز های قطره اشکی یا آناتومیکال بیشتر برای افرادی که می خواهند سینه های طبیعی و نرمال داشته باشند مناسب است. هم چنین کسانی که بافت سینه کمی دارند و یا سینه های آن ها بسیار تخت است، از این پروتز ها استفاده می کنند. 

عوارض و مزایا پروتز سینه

عوارض و مزایا پروتز سینه عمل جراحی پروتز سینه مزایا و معایبی دارد. مزایا پروتز سینه شامل ایجاد سینه های بزرگتر و حجیم تر برای جبران زیبایی از دست رفته سینه ها در طول شیر دهی، افزایش سن، سرطان و…  می شود. 

از معایب پروتز سینه می توان به جابجایی پروتز سینه در طول زمان، عفونت، درد ممتد، حساسیت، اختلال در شیردهی، ایجاد لخت در رگ های خونی، چین خوردگی پوست روی پروتز، تجمع مایع در اطراف پروتز، تغییر حس در سینه و یا نوک آن، پارگی جداره پروتز، تجمع خون و هماتوم، ظاهر غیر قابل قبول، افزایش ریسک ابتلا به سرطان سینه، نامتقارن بودن سینه ها، تاخیر در بهبودی زخم ناشی از عمل جراحی و… اشاره کرد. 

پروتز سینه آب نمکی از نظر سلامتی و کیفیت نسبت به پروتز های دیگر در درجه بالاتری قرار دارد. این پروتز از یک پوشش سیلیکونی حاوی آب نمک پر شده است و مقاومت بالایی دارد. در صورت ترکیدن این پروتز در بدن، مایع موجود در آن ازاد می شود و سپس جذب بدن می شود. آب نمک به طور طبیعی در بدن وجود دارد و آزاد شدن این ماده خطری از نظر ایجاد بیماری برای افراد ندارد. 

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *