کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عمل رینوپلاستی بدون جراحی زیبایی

آنچه در این مقاله می خوانید...

افراد مناسب برای عمل رینوپلاستیمراقبت های بعد رینوپلاستی بدون جراحی

رینوپلاستی یا همان عمل زبیایی بینی روشی برای ایجاد تقارن بین بینی و کاهش انحرافات است که طی انجام آن اندازه و شکل بینی کاملا تغییر یافته و به حالت دلخواه افراد شکل می گیرد. رینوپلاستی بدون جراحی نیز با استفاده از دستگاه لیفت و یا چربی سوز توسط جراحان و پزشکان بدون هیچ عارضه و خطر، با کمترین و مناسب ترین قیمت ها صورت می گیرد که عمل رینوپلاستی به عنوان پربازدید ترین عمل جراحی زیبایی در جهان انتخاب شده است. 

عمل رینوپلاستی بدون جراحی زیبایی

افراد مناسب برای عمل رینوپلاستی

افراد مناسب برای عمل رینوپلاستی همانطور که می دانید عمل های جراحی و زیبایی برای برخی از افراد مناسب نیست و ممکن است سبب ایجاد مشکلات و اختلالاتی گردد؛ به همین دلیل افراد برای تست صلاحیت در انجام عمل های مختلف به یک جراح و یا پزشک حرفه ای و کار آزموده در این زمینه اقدام می نمایند تا بدانند برای انجام این عمل با مشکلی مواجه می شوند یا خیر. 

برای انجام عمل رینوپلاستی نیز تعدادی از افراد نمی توانند این عمل را به مرحله ی انجام برسانند؛ زیرا افرادی که مشکلات تنفسی و آسم دارند بنا به دلایلی نمی توانند برای انجام عمل رینوپلاستی اقدام نمایند؛ زیرا ممکن است سلامتی آنها در خطر بیفتد و مشکلات متعددی را برایشان به همراه داشته باشد. 

مراقبت های بعد رینوپلاستی بدون جراحی

مراقبت های بعد رینوپلاستی بدون جراحی همانطور که می دانید انواع و اقسام عمل های زیبایی شرایطی را برای مراقبت های قبل و بعد از عمل دارا می باشند که اگر رعایت نشوند ممکن است سبب ایجاد مشکل و اختلال در انجام صحیح عمل گردد و همچنین سلامتی شما عزیزان را در خطر بیندازد. 

مراقب های بعد رینوپلاستی بدون جراحی زیبایی به شرح زیر می باشد: 

  • از لوازم آرایشی به مدت 24 تا 48 ساعت استفاده نکنید 
  • ناحیه تحت مراقبت را به ماساژ و مالش ندهید 
  • داروهایی که پزشک مدنظر برایتان تجویز نموده است، به موقع استفاده نمایید 
  • برای کاهش درد و تورم از یخ استفاده نمایید 
  • از نرم کننده ها و لوازم بهداشتی استفاده نمایید 

نکته های مذکور، از جمله مراقبت هایی می باشند که در کاهش درد و کمپرس محل تحت درمان کمک نموده و همچنین در نتایج نهایی تاثیر بالایی می گذارند. 

شما هم وطنان عزیز نیز پس از عمل رینوپلاستی بدون جراحی، از انجام مراقبت های قبل و بعد از رینوپلاستی غافل نشوید و به توصیه ها و سفارش های پزشک توجه نمایید تا از بهترین و زیباترین نتایج این عمل بهره مند گردید و با اختلالات و عواقبی که رعایت نکردن مراقبت های قبل و بعد آن به همراه دارد، مواجه نگردید. 

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *