کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عمل جراحی لیپوماتیک ساق پا در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

آیا لیپوماتیک نیاز به بی‌هوشی دارد؟ دستگاه های لیپوماتیک کردن ساق پا

با افزایش سن و با چاق شدن و غیره … چربی های اضافی در بخش های مختلفی از بدن انباشته می شود و سبب ایجاد ظاهر نامناسب می گردد. 
یکی از قسمت های مهم و اصلی بدن که چربی در آن جمع می شود ساق پا می باشد.
از این رو، بسیاری از مردم به ویژه خانم ها به دنبال انجام عمل لیپوماتیک ساق پا در تهران هستند تا به این صورت زیبایی و تناسب اندام خود را تضمین کرده و از مشکلات آن رهایی پیدا کنند. 

عمل جراحی لیپوماتیک ساق پا در تهران

آیا لیپوماتیک نیاز به بی‌هوشی دارد؟

آیا لیپوماتیک نیاز به بی‌هوشی دارد؟ یکی از سوالاتی که برای بسیاری از افراد و متقاضیان انجام عمل لیپوماتیک ایجاد می شود این است که آیا انجام این عمل نیاز به بی هوشی دارد و یا بدون بیهوشی انجام می شود؟
برای دانستن پاسخ این سوالات و سوالات مشابه در درجه اول توصیه می شود که به مراکز و مطب های درمانی مناسب و قابل اطمینان مراجعه کنید و با پزشک متخصص مشورت نماید. 
ولی با این حال و به صورت کلی باید گفت که انجام این عمل نیازی به بی هوشی ندارد و تنها با ایجاد بی حسی موضعی عمل انجام می گیرد. 
ولی با این وجود به دلیل این که هر کس شرایط خاص خود را دارد و بر این اساس عمل می تواند متفاوت باشد.
بنابراین برای این که بدانید آیا انجام این عمل برای شما نیاز به بی هوشی دارد و یا نه، بهتر است با پزشک متخصص در این زمینه مشورت کنید و از وی در مورد روش های عمل و نحوه آن سوال کنید. 
ولی با این وجود به دلیل این که در این عمل از مایع بی حس کننده به صورت منظم استفاده می شود و این ماده به بدن تزریق می شود. 
به همین دلیل می توان گفت که بی‌هوشی لیپوماتیک به صورت کلی وجود ندارد.

دستگاه های لیپوماتیک کردن ساق پا

دستگاه های لیپوماتیک کردن ساق پا برای انجام عمل لیپوماتیک ساق پا از دستگاه لیپوماتیک استفاده می شود. 
این دستگاه، می توان گفت که یکی از پیشرفته ترین دستگاه های ساکشن می باشد که می تواند چربی های مازاد و اضافی موجود در قسمت های مختلف بدن را به بیرون بکشد. 
قبل از این که عمل شروع شود، بی حس سازی اندام مورد نظر شروع می گردد و سپس با استفاده از دستگاه های لیپوماتیک چربی های اضافی انباشته شده در ساق پا از آن خارج می گردد. 
برای این منظور ابتدا سوراخی بر روی پوست ایجاد می شود و سپس لوله این دستگاه با دقت وارد قسمت مورد نظر شده و بافت چربی ها را تخریب می کند و با تخریب بافت ها دستگاه چربی ها را به بیرون می کشد. 

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *