کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

درمان افتادگی زیر چشم با بلفاروپلاستی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نتایج بلفاروپلاستی زیر چشم چه مدت طول می‌کشد؟بهترین کاندید جراحی بلفاروپلاستی زیر چشم

امروزه جراحی های زیبایی گسترش بسیاری پیدا کرده که این موضوع از تغییر سبک و نوع زندگی و البته پیشرفت علم و تکنولوژی نشات می گیرد که به دنبال آن تمایلات بانوان به انجام این عمل ها بیشتر شده است. از جمله‌ی این جراحی ها، بلفاروپلاستی زیر چشم است که به درمان افتادگی چشم پرداخته و تغییراتی اساسی را ایجاد خواهد کرد.درمان افتادگی زیر چشم با بلفاروپلاستی

نتایج بلفاروپلاستی زیر چشم چه مدت طول می‌کشد؟

نتایج بلفاروپلاستی زیر چشم چه مدت طول می‌کشد؟ابتدا در مورد جراحی بلفاروپلاستی زیر چشم باید گفت این عمل که در حوزه زیبایی قرار گرفته است؛ به ترمیم افتادگی پلک های پوست پرداخته و بخشی از پوست، ماهیچه و چربی اضافی که موجب این افتادگی شده را کشیده و در نتیجه پوست زیر چشم را صاف می سازند که قطعاً تاثیر زیادی را روی زیبایی افراد خواهد گذاشت.

برای خیلی از افراد ممکن است این سوال به وجود آید که نتایج بلفاروپلاستی زیر چشم چه مدت طول می کشد؟
در پاسخ باید گفت که این عمل تا دو الی سه هفته اول به مراقبت نیاز داشته و بعد از آن، دوران نقاهت تمام خواهد شد و می توان شاهد نتایج بسیار خوبی که بعد از حداکثر یک ماه حاصل خواهند شد؛ بود. مانند:

  • یکی از نتایج مشهود بعد از یک ماه این است که پف پایین پلک به طور کلی از بین خواهد رفت.
  • ورم بعد از عمل نیز در اطراف چشم به حداقل میزان ممکن می رسد.
  • حالت خستگی که در اثر افتادگی پلک قبلاً در چهره وجود داشت؛ از آن رخت خواهد بست.

البته ممکن است در این یک ماه، موقعیت ابروها تغییر کرده یا پوست محل برش کمی ناهموار به نظر آید؛ اما اینها نتایج طبیعی بعد از عمل هستند که به مرور و البته خیلی زود محو خواهند شد.

بهترین کاندید جراحی بلفاروپلاستی زیر چشم

بهترین کاندید جراحی بلفاروپلاستی زیر چشمبلفاروپلاستی زیر چشم که حالا از تاثیرات آشکار آن، جوان تر کردن و شاداب تر کردن پوست اطراف چشم و بشاش کردن چهره بوده و تاثیر بسیار زیادی را در زیبایی صورت به همراه دارد؛ در حال حاضر توسط پزشک حاذق قابل انجام خواهد بود.

اما از آنجایی که این عمل دارای حساسیت بسیار بالایی بوده و به نوعی با چشم و یا اطراف آن در ارتباط می باشد؛ بنابراین لازم است ابتدا متقاضیانی که درخواست انجام این عمل را دارند؛ بهترین کاندید جراحی بلفاروپلاستی را جستجو کرده و بعد از کسب اطلاعات دقیق، اقدامات بعدی را برای رفتن به سراغ پزشک انجام دهند.
در این صورت است که می توانند به نتایجی که مد نظرشان است رسیده و در نهایت نیز شاهد تغییراتی رضایت بخش خواهند بود؛ ضمن اینکه در این مواقع ریسک ناشی از عمل نیز کاهش خواهد یافت.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *