کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جوانسازی پوست با تزریق چربی به صورت

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه تزریق چربی به صورت در کلینیک هامزایا و معایب تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت یکی از روشهای چاق شدن صورت بدون درد است که طی مدت کوتاهی می توانید نتیجه ی خوبی را بگیرید.  این عمل باعث جوانسازی پوستتان می شود و مزایای زیادی را به همراه دارد. استفاده از این روش برای هر فردی امکانپذیر است، فقط باید توسط پزشک ماهر و کاربلد انجام شود.

جوانسازی پوست با تزریق چربی به صورت

نحوه تزریق چربی به صورت در کلینیک ها

نحوه تزریق چربی به صورت در کلینیک ها امروزه افراد زیادی هستند که بخاطر داشتن صورت های لاغر اعتماد به نفس خود را از دست می دهند و دوست دارند صورتی پر و تپل داشته باشند که این امر به راحتی با تکنولوژی روز می تواند با تزریق چربی انجام شود.

تزریق چربی برای بیشتر قسمت های صورت نظیر زیر چشم، گونه ها، چانه، لبها و … امکانپذیر است و یک روش بسیار مناسب و بدون درد می باشد.

این روش بیشتر در کلینیک ها توسط متخصصان و پزشکان زیبایی با استفاده از دستگاه مخصوص تزریق انجام می گیرد که نحوه ی تزریق آن به صورت زیر می باشد.

نحوه تزریق چربی به صورت اینگونه است که چربی لازم را از نواحی دیگر از بدن با دستگاه می گیرند، البته مقداری که لازم است و قسمتهایی که چربی زیاد دارد باید از آنجا گرفته شود.

بعد که چربی گرفته شد به هر نواحی از صورت که فرد می خواهد پرتر شود تزریق می شود. قبل از تزریق فرد به دلخواه خود می تواند بیهوشی کامل یا موضعی شود تا درد را حس نکند.

اینکار نیاز به دقت و توجه زیادی دارد تا به نحو احسنت انجام شود. خوشبختانه، بعد از عمل تزریق فرد هیچگونه دردی ندارد، فقط آن قسمتی که چربی تزریق شده کمی کبود می شود که بعد از یک هفته بطور کامل از بین می رود و نتیجه ی خوبی به دست می آید.

مزایا و معایب تزریق چربی به صورت

مزایا و معایب تزریق چربی به صورت تزریق چربی امروزه محبوبیت زیادی بین خانمها پیدا کرده که بیشتر آنها دوست دارند نتیجه ی مطلوبی را از اینکار بگیرند.

اما، این روش علاوه بر اینکه به پر شدن صورت کمک می کند. مزیت هایی هم دارد که می توان به آن اشاره کرد. مزایا تزریق چربی برای هر قسمت متفاوت است. مثلا، اگر برای لب باشد فرد می تواند لبهایی بدون ترک داشته باشد و زیباتر به نظر رسد.

اگر تزریق برای گونه باشد، باعث پر شدن چین و چروک و خوش فرم شدن صورت می شود و پوستتان درخشان می گردد. پوست صورت کشیده شده و از افتادگی آن جلوگیری می شود.

همچنین اگر برای زیر چشم باشد، علاوه بر پر شدن باعث رفع سیاهی آن قسمت می شود و چشمتان کشیده تر و زیباتر جلوه می دهد.

خوشبختانه، بیشتر افرادی که از این روش استفاده کرده اند راضی بوده اند، چون مزیت های آن بیشتر از معایبش است. این روش معایب خاصی ندارد، فقط کبودی بعد از عمل است که آن هم طی ۷ روز از بین می رود.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *