کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جوانسازی و زیبایی پوست با لیزر

آنچه در این مقاله می خوانید...

لیزر جوانسازی پوست برای چه افرادی مناسب است ؟ مزایای لیزر جوانسازی پوست چیست؟

جوانسازی با لیزر یکی از نوین ترین روش هایی است که امروزه در کلینیک ها مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی باید بدانید لیزر درمانی، با از بین بردن چین و چروک صورت و کشیدن پوست، منجر به زیبایی و جوان شدن پوست فرد می شود.

جوانسازی و زیبایی پوست با لیزر

لیزر جوانسازی پوست برای چه افرادی مناسب است ؟

لیزر جوانسازی پوست برای چه افرادی مناسب است ؟ با وجود اینکه تمایل به زیبایی امری است که به طور ذاتی در وجود همه انسان ها مشاهده می شود، پس بدون تردید می توان گفت زیبایی جزو عواملی است که در افزایش اعتماد به نفس افراد تاثیر فوق العاده ای دارد.

در اینجا لازم است بدانید یکی از روش هایی که منجر به داشتن پوستی زیبا می شود، استفاده از لیزر جوانسازی پوست است.
در این بین باید توجه داشته باشید لیزر پوست دارای انواع مختلفی بوده و در واقع می توان گفت استفاده از آن برای افرادی که دارای خطوط ظریف چین و چروک هستند بسیار مناسب می باشد.

همچنین افرادی که دچار پوست شل بوده و تمایل دارند پوستی سفت تر و صاف تر که خالی از جای جوش و کک و مک باشد، داشته باشند می توانند اقدام به استفاده از لیزر جوانسازی کنند؛ زیرا این لیزر ها به راحتی جای زخم و آکنه را برطرف می‌ کند.

همچنین لازم است بدانید بسیاری از افراد با اضافه وزنی که پیدا می کنند یا به دلیل حاملگی، بر روی قسمت‌ هایی از بدن چون کشاله های ران و شکم دچار ترک های پوستی می شوند که این افراد نیز می توانند برای درمان این ترک ها، از لیزر جوانسازی پوست استفاده کنند.

با این حال می توان گفت افرادی که دارای رنگ پوست روشن تر هستند متقاضیان بهتری برای لیزر پوست می باشند، زیرا این افراد کمتر در معرض خطر عوارض جانبی غیر منتظره لیزر، چون تغییر رنگ پوست دائمی قرار می گیرند.

مزایای لیزر جوانسازی پوست چیست؟

مزایای لیزر جوانسازی پوست چیست؟ طبیعتا هنگامی که افراد بخواهند اقدام به استفاده از لیزر جوانسازی کنند یکی از مهم ترین نکاتی که برای آنها مهم خواهد بود، مزایای لیزر جوانسازی است.

به طور کلی باید بدانید پس از ۲۵ سالگی در نواحی مختلف پوست کم کم خطوط ریز ایجاد شده که می تواند از علایم فرایند پیری پوست باشد و یکی از مهمترین مزایای لیزر جوانسازی، برطرف کردن این خطوط می باشد.
همچنین بر طرف کردن آسیب های ناشی از آفتاب سوختگی و منافذ روی پوست با استفاده از این لیزر ها امکان پذیر است.
از طرفی از دیگر مزایای این لیزر ها این بوده که اگر توسط افراد متخصص و با تجربه انجام گیرد، هیچ گونه عوارضی به همراه نخواهد داشت.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *