کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جراهی ابدومینوپلاستی مخصوص شکم

آنچه در این مقاله می خوانید...

شیوه انجام عمل ابدومینوپلاستی شکمآمادگی قبل از جراحی شکم ابدومینوپلاستی

داشتن استایل و قیافه ای زیبا هدف همه افراد اعم از خانم ها و آقایان در تمام گروه های سنی می باشد که به این منظور امروزه از عمل های جراحی در قسمت های مختلف استفاده می شود. ابدومینوپلاستی شکم از جمله عمل های مورد نظر است که افراد زیادی از آنها استقبال می کنند و مورد استفاده قرار می دهند.جراهی ابدومینوپلاستی مخصوص شکم

شیوه انجام عمل ابدومینوپلاستی شکم

شیوه انجام عمل ابدومینوپلاستی شکم در ابتدای امر ابدومینوپلاستی را تعریف می کنیم تا با آن آشنا شوید. این واژه اشاره دارد به عمل جراحی که در زمره عمل های زیبایی قرار می گیرد و افرادی که از اضافه وزن خود رنج می برند و می خواهند به وزن ایده آل برسند از این عمل استقبال می کنند.

عمل ابدومینوپلاستی در ناحیه شکم اعمال می گردد و پزشک معالج چربی های موجود را بر می دارد و از حجم این ناحیه می کاهد. عمل مورد نظر برای افرادی تجویز می شود که با ورزش و رژیم غذایی حجم ناحیه شکم شان کم نشده است.

با عمل جراحی مورد بحث چربی ها و پوست اضافی برداشته می شود و این ناحیه از بدن سفت شده و زیبایی خاصی را به استایل فرد می بخشد.

شیوه عمل جراحی ابدومینوپلاستی شکم را اگر بخواهیم ذکر کنیم اشاره می کنیم به اینکه عمل در مورد نظر فرد را بیهوش می کنند و بسته به میزان چربی که می خواهد برداشته شود در شکم برش ایجاد می گردد. در مرحله بعد چربی و پوست اضافی برداشته می شود و بعد از اتمام عمل محل برش داده شده بخیه می گردد.

مدت زمان عمل را اگر بخواهیم ذکر کنیم 3 تا 5 ساعت می باشد که بسته به نوع کار پزشک دارد که در چه زمانی عمل را انجام دهد.

آمادگی قبل از جراحی شکم ابدومینوپلاستی

آمادگی قبل از جراحی شکم ابدومینوپلاستی می دانیم که شکم در شکل ظاهری افراد تاثیر بسیار دارد که به مرور زمان ممکن است تغییر شکل دهد و بزرگ شود. این مورد دلایل متعددی می تواند داشته باشد که می توان به افزایش سن، حاملگی، عوامل موروثی، عمل های جراحی دیگر در ناحیه شکم اشاره کرد.

برای رفع این عارضه جراحی شکم ابدومینوپلاستی توسط پزشکان توصیه می شود که برای بازیابی بخش سست شده از شکن مورد توجه است و به خوبی می تواند شلی این ناحیه را از بین ببرد.

اما قبل از انجام عمل ابدومینوپلاستی شکم نکات بسیاری مورد توجه قرار می گیرد که باید طبق مشاوره هایی قبل از عمل مورد بررسی قرار بگیرد که از این موارد می توان به سیگاری نبودن فرد و سالم بودن بدن فرد می توان اشاره کرد. 

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *