کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جراهی ابدومینوپلاستی ارزان قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید...

عمل ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم چیست؟ ریکاوری کردن بعد از ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی ارزان جزو یکی از روش های جراحی زیبایی می باشد که، جهت حذف چربی های اضافی ناحیه شکم و همچنین برای سفت کردن عضلات دیواره شکم مورد استفاده قرار می گیرد. حال اگر شما هم قصد انجام این عمل زیبایی را دارید بهتر است در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

جراهی ابدومینوپلاستی ارزان قیمت

عمل ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم چیست؟

عمل ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم چیست؟  با توجه به اهمیتی که افراد به زیبایی و تناسب اندام خود می دهند مشاهده می شود که در حال حاضر روش‌ های مختلفی جهت رسیدن به اندام دلخواه وجود داشته که یکی از این روش ها، عمل ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم می باشد.

این عمل جراحی پلاستیک که با حذف چربی ها و پوست اضافه، قسمت شکم را صاف می کند برای افرادی مناسب بوده که بعد از گرفتن رژیم های لاغری و انجام ورزش، قسمت های برآمده از چربی و شل شدگی پوست شان از بین نرفته باشد.
همچنین خانم هایی که به دلیل زایمان، پوست و عضلات شان کش آمده باشد نیز می توانند با انجام این جراحی زیبایی، شکمی صاف و تخت داشته باشند.

با این حال توجه داشته باشید افرادی که متقاضی این عمل می شوند باید غیر سیگاری باشند و شرایط فیزیکی خوبی داشته و سعی کنند وزنشان در حالت ثابت نگه داشته شود.
همچنین خانم هایی که قصد بارداری دارند باید عمل ابدومینوپلاستی را به زمان دیگری موکول کنند.

ریکاوری کردن بعد از ابدومینوپلاستی

ریکاوری کردن بعد از ابدومینوپلاستی حال با وجود آن چه در خصوص عمل ابدومینوپلاستی گفته شد اگر شما هم قصد انجام این عمل را داشته باشید لازم است به نکات بعد از این عمل نیز توجه کنید.
به طوری که لازم است بدانید ریکاوری کردن بعد از ابدومینوپلاستی به مدت چند هفته تقسیم می شود. به طوری که در هفته اول ریکاوری، که معمولاً ناراحت کننده ترین مرحله برای بیماران است باید انتظار داشته باشید که شکمتان متورم و کبود شده و درد داشته باشد که در این زمان می توانید از کمپرس آب یخ استفاده کرده تا به کاهش تورم کمک نمایید.
همچنین در این زمان مسکن هایی تجویز می شود و می توانید با مصرف دارو های ضد درد این ناراحتی را کمتر کنید.

هفته دوم ریکاوری بعد از این عمل به گونه ای است که درد، شروع به فروکش کردن کرده و هر گونه کبودی از بین می رود اما در این زمان نیز تقریباً اندکی تورم وجود خواهد داشت.

پس از این در هفته سوم و چهارم ریکاوری، ممکن است احساس کنید که به حالت عادی برگشته اید که در این مرحله معمولا می توانید ورزش های سبک را شروع نمایید.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *