کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جراحی زیبایی پلک با بلفاروپلاستی

آنچه در این مقاله می خوانید...

دستگاه های مخصوص بلفاروپلاستی پلک هزینه عمل زیبایی بلفاروپلاستی پلک در ایران

بلفاروپلاستی یا همان حذف پلک و چربی چشم، یکی از عمل های جراحی زیبایی می باشد که برای برطرف نمودن برخی عیب های چشم توسط جراحان و پزشکان کار آزموده و ماهر در این زمینه صورت می گیرد و نتیجه فوق العاده چشمگیر و بی نظیری را به عمل می آورد که همین مسئله سبب افزایش انجام این عمل در سراسر دنیا شده است. بلفاروپلاستی پلک به عنوان یکی از محبوب ترین و پربازدید ترین عمل جراحی در خاورمیانه انتخاب شده است و انجام این عمل زیبایی به صورت گسترده و روز افزون، در سراسر کشور صورت می گیرد. 

جراحی زیبایی پلک با بلفاروپلاستی

دستگاه های مخصوص بلفاروپلاستی پلک

دستگاه های مخصوص بلفاروپلاستی پلک بلفاروپلاستی پلک با استفاده از تجهیزات پزشکی و بهداشتی و دستگاه پلکسر یا همان پلاسماجت توسط پزشکان به صورت سرپایی و با بی حس کردن پلک مدنظر بیمار، با استفاده از داروهای بیهوشی چند ساعته به مدت 1 الی 2 ساعت انجام می شود.  

از آنجایی که بدست آوردن اطلاعات و آگاهی کامل برای انجام این عمل بسیار مهم و ضروری است، ما برایتان مراحل انجام عمل بلفاروپلاستی را مطرح می نماییم تا بتوانید با توجه به مراحل ذکر شده، اطلاعات کافی را به دست آورید و سپس برای انجام عمل اقدام نمایید. 

پس از بی حس نمودن پلک ها و فراهم آوردن تجهیزات، برش پلک با استفاده از تیغ ها و قیچی های ظریف و مخصوص صورت می گیرد و پس از خارج نمودن چربی های اضافی پلک و یا هدایت نمودن آنها در جای دیگری از پوست، دوخت پلک صورت می گیرد و جای زخم به وجود آمده، در مدت زمان یک هفته تا ده روز کاملا از بین می رود و نتایج آن ظاهر می گردد. 

البته ناگفته نماند که اگر دستگاه بلفاروپلاستی و سایر تجهیزات، از کیفیت بالا و تاثیرگذار برخوردار نباشند، عمل زیبایی پلک و یا هرگونه عمل مشابه آن، به خوبی انجام نمی شود و ممکن است مشکلات و اختلالاتی را به همراه داشته باشد که برای سلامتی چشم مضر و خطرناک باشد. 

هزینه عمل زیبایی بلفاروپلاستی پلک در ایران

هزینه عمل زیبایی بلفاروپلاستی پلک در ایران هزینه عمل زیبایی بلفارو پلاستی پلک در ایران با توجه به عمل مربوطه و مدت زمان انجام آن محاسبه می گردد و از آنجایی که هر کدام از عمل های بلفاروپلاستی بنابر درخواست بیماران صورت می گیرد، قیمت هریک از آنها متفاوت از هم است و نمی توان قیمت دقیق و کاملا مشخصی را برای آنها در نظر گرفت و فقط قیمت نسبی آن به اطلاع افرادی که می خواهند برای انجام این عمل زیبایی اقدام نمایند، می رسد و آخرین قیمت و هزینه ی کلی آن به طور دقیق اعلام نمی گردد. 

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *