کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جراحی بلفاروپلاستی برای چشم گربه ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

عمل بلفاروپلاستی چشم چگونه انجام میشود؟هزینه ی بلفاروپلاستی چشم گربه ای در ایران

بلفاروپلاستی چشم گربه ای یکی از عمل های زیبایی است که در سالهای اخیر در کشورهای مختلف دنیا رایج شده است. چشمان گربه ای یکی از زیباترین چشمهایی می باشند که تعداد کمی از انسانها ار آن بهره مند هستند. افرادی که از فرم چشم خود ناراضی می باشند به سهولت می توانند با این جراحی زیبایی چشمان خود را چندین برابر کنند. در ایران نیز مراکز زیبایی بیشماری وجود دارند که این عمل را به صورت ایمن و دقیق انجام می دهند.جراحی بلفاروپلاستی برای چشم گربه ای

عمل بلفاروپلاستی چشم چگونه انجام میشود؟

عمل بلفاروپلاستی چشم چگونه انجام میشود؟ از نظر زیبایی شناختی یکی از جذاب ترین عضو صورت آدمی چشم است. چشمها نشان دهنده سن افراد می باشند. به همین دلیل است که با بالا رفتن سن انسانها بخصوص بانوان این عمل بیشتر صورت می گیرد. حال برای برخی از افراد این سوال پیش خواهد آمد که عمل بلفاروپلاستی چشم چگونه انجام می شود؟ برای پاسخ به این سوال در زیر به این موضوع می پردازیم:

قبل از انجام جراحی پزشک به طور دقیق چشمان بیمار را معاینه کرده و براساس وضعیتی که فرد دارد این جراحی را به یکی از روشهای بی حسی، نیمه بیهوشی و بیهوشی انجام می دهد. نحوه عمل بدین گونه است که جراح با زدن برش های ریزی بر روی اطراف چشم و کشیدگی پوست در این ناحیه فرم آنها را تغییر می دهد. در این عمل سعی می شود تا هیچگونه صدمه ای به چشمها وارد نشود. در این جراحی بیمار نیازی به بستری شدن ندارد. زیرا مدت زمان انجام این عمل بسیار کوتاه است و در بعضی مواقع به صورت سرپایی صورت می گیرد.

هزینه ی بلفاروپلاستی چشم گربه ای در ایران

هزینه ی بلفاروپلاستی چشم گربه ای در ایران بسیاری از مردم برای زاویه دار چشمان خود از قسمت بیرونی دست به عمل بلفاروپلاستی چشم گربه ای می زنند. با توجه به این که این نوع از عمل زیبایی نیازمند به فاکتور های مختلفی است هزینه آن نیز بیشتر می باشد. زیرا انجام این کار نیازمند چشم پزشکی متخصص و متبحر است. دوره درمان آن نیز زیاد است و بایستی مراقبت های زیادی را فرد از خود انجام دهد.

در تمامی شهرهای ایران با توجه به اینکه هیچ گونه بیمه ای هزینه های این جراحی قبول نمی کنند بسیار گران است و تنها افراد معدودی می توانند این کار را انجام دهند. وزارت بهداشت هر ساله بر اساس فاکتورهای مختلف تمامی تعرفه ها را مشخص کرده و به تمامی مراکز درمانی اعلام می نماید. بنابراین به طور کلی می توان گفت که هزینه بلفاروپلاستی در کشورمان متغیر می باشد و نمی توان لیست نرخ مشخصی را برای آنها عنوان نمود.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *