کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تزریق چربی زیر چشم با ماندگاری بالا

آنچه در این مقاله می خوانید...

اصول تزریق چربی به زیر چشم تفاوت تزریق چربی زیر چشم با تزریق ژل چیست؟

تزریق چربی زیر چشم با ماندگاری بالا یک روش تزریق جدید است که در این روش، چربی هایی که برای تزریق مورد استفاده قرار می گیرند عاری از افزودنی های شیمیایی هستند و از بافت های چربی بدن انسان گرفته می شوند. به همین دلیل هم است که مقاومت و دوام زیادی دارند و به مدت طولانی در زیر پوست اطراف چشم اشخاص باقی می مانند. انجام این عمل جراحی به راحتی و در زمان کمی صورت می گیرد. پس مانعی برای انجام این عمل در پیش روی شما وجود ندارد و با اطمینان خاطر می توانید این تزریق را انجام دهید و بدون وجود هیچ گونه درد و تورم این روند را به خوبی و به درستی به پیش برید. 

تزریق چربی زیر چشم با ماندگاری بالا

اصول تزریق چربی به زیر چشم

اصول تزریق چربی به زیر چشم در رابطه با اصول تزریق چربی به زیر چشم باید بیان نماییم که این روند به گونه ای انجام می شود که بافت بدن شخص دچار مشکل و آسیب نشود.

زمانی که چربی هایی از قسمت های ران و شکم و پهلو گرفته می شوند تا به ناحیه زیر چشم فرد تزریق گردند بافت های ناحیه های ذکر شده دچار مشکل نمی گردند. 

این اصول طبق استانداردهای مهم جهانی انجام می شوند و پزشک قطعا در این امر تبحر و تخصص کافی را دارا می باشد و با استفاده از تجهیزات و دستگاه های بسیار پیشرفته و همین طور با رعایت موازین بهداشتی، این نوع عمل جراحی را به نحو احسن انجام می دهد.

لازم است بدانید که این جراحی طوری انجام می شود که برای مراجعه کننده ها هیچ گونه عارضه ای را به وجود نیاورد. 

تفاوت تزریق چربی زیر چشم با تزریق ژل چیست؟

تفاوت تزریق چربی زیر چشم با تزریق ژل چیست؟تفاوت تزریق چربی زیر چشم با تزریق ژل چیست؟ در این باره باید به عرض شما عزیزان برسانیم که این دو روش دارای یک فرق اساسی با هم می باشند و آن هم به این صورت است که در تزریق چربی موادی که به زیر چشم فرد وارد می شوند برای بدن آن شخص شناخته شده هستند.

به این دلیل که از ناحیه دیگری از بدن همان فرد گرفته شده اند. از این رو فرد مراجعه کننده هیچ گونه حساسیتی نسبت به مواد چربی ندارد. اما در تزریق ژل ممکن است که مراجعان به این مواد که به زیر پوست آنها وارد می گردند آلرژی داشته باشند.

به این جهت که در تزریق ژل موادی که به زیر چشم این افراد تزریق می شوند طبیعی نیستند و از بدن آنها گرفته نمی شود. زیرا این مواد دارای مقادیری مواد شیمیایی می‌ باشند که ممکن است برای فرد حساسیت هایی را به وجود آورد. 

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *