کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تزریق چربی به پیشانی بدون عارضه

آنچه در این مقاله می خوانید...

درمان خط اخم با تزریق چربی به پیشانیمراحل تزریق چربی به پیشانی

امروزه توجه به زیبایی از اهمیت بسیاری برخوردار است و برای این کار انواع مختلف از روش‌ها وجود دارد که در این بین تزریق چربی به پیشانی با توجه به این که یک روش جدید است و معایب روش‌های دیگر را ندارد، بسیار مناسب است، همچنین به خاطر این که در آن از چربی بدن خود شخص استفاده می‌شود زیان ده نیست و قابل اعتماد است.

تزریق چربی به پیشانی بدون عارضه

درمان خط اخم با تزریق چربی به پیشانی

درمان خط اخم با تزریق چربی به پیشانی

پیشانی افراد از جمله جاهایی از صورت است که به واسطه حرکات و همچنین واکنش‌هایی مدام در حال حرکت بوده و دچار چین و چروک می‌شود و این چین و چروک می‌تواند دلایل مختلف داشته باشد که استرس و پیری از جمله این موارد هستند و پس از این که این خطوط روی چهره ایجاد شد، روش‌های مختلفی برای درمان خط اخم وجود دارد و در این بین تزریق چربی به پیشانی که از بدن خود فرد گرفته می‌شود روش قابل اعتمادی تشخیص داده شده است و باعث می‌شود که پیشانی فرد از بالا تا قسمت بالای بینی کاملاً صاف بوده و ظاهری زیبا را برای شما بوجود آورد.

استفاده از این روش به خاطر این که در آن از چربی خود فرد استفاده می‌شود عوارض جانبی مثل احساس چیز سفت در قسمت زیر پوست و … را ندارد و نتایج آن همیشگی است و همچنین شما این روش را در قسمت‌های مختلف صورت می‌توانید انجام دهید و بلافاصله به فعالیت خود بپردازید و بر خلاف روش‌های دیگر نیازی به استراحت بعد از عمل نیست.

به طور کلی این شیوه به خاطر عدم استفاده از مواد مصنوعی در آن عوارض بعد از انجام که سایر روش‌ها دارند را ندارد و زیبایی دلخواه شما را نیز تامین می‌کند.

مراحل تزریق چربی به پیشانی

مراحل تزریق چربی به پیشانی

مراحل تزریق چربی کاری است که بایستی خیلی دقیق و توسط متخصص آن انجام شود و به طور تقریبی حدود ۲ ساعت طول می‌کشد و به این صورت انجام می‌شود که چربی را از مخازن موجود در بدن گرفته سپس تصفیه می‌کنند.

در مرحله بعد این چربی که کاملاً از مواد اضافی پاک سازی شدند با استفاده از سرنگ‌های بسیار ظریف و نازک در پوست پیشانی تزریق می‌شود و این کار باید در همه جای آن به یک اندازه باشد.

این چربی‌ها به مرور با تغذیه از خون با آن قسمت سازگار می‌شوند و سپس با تولید کلاژن باعث جوان سازی پوست می‌شوند و این روش به صورتی است که اگر چندین بار هم انجام شود مشکلی بوجود نمی‌آید و قابلیت انجام دارد و در موقعی که فرد دچار لاغری زیاد می‌شود این روش برای زیبایی مجدد قابل اجرا است.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *