کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تاثیر لیپوماتیک پشت ران در تناسب اندام

آنچه در این مقاله می خوانید...

مزایای لیپوماتیک کردن پشت راندوره ی نقاهت عمل لیپوماتیک پشت ران

تاثیر لیپوماتیک پشت ران در تناسب اندام بسیار زیاد است. به عبارت دیگر می توان گفت لیپوماتیک یک جراحی برای رسیدن به تناسب اندام ایده آل و مورد نظر است. این عمل برای لاغر کردن پشت ران ها مورد توجه قرار می گیرد. در لیپوماتیک چربی های اضافی در این منطقه برداشته می شود.

تاثیر لیپوماتیک پشت ران در تناسب اندام

مزایای لیپوماتیک کردن پشت ران

مزایای لیپوماتیک کردن پشت ران لیپوماتیک کردن پشت ران یکی از مهمترین روش های رسیدن به لاغری و داشتن تناسب اندام مناسب است. همان طور که مطلع هستید ران یکی از قسمت های مهم بدن است که تاثیر بسیار زیادی در داشتن استایل مناسب دارد.

بزرگ بودن بیش از حد ران ، علاوه بر اینکه می‌تواند تناسب اندام را از بین ببرد باعث عرق سوز شدن قسمت های بالای پا می‌شود و باعث می‌شود که شما در زمان راه رفتن مشکل پیدا کنید.

در راستای بزرگ بودن پشت ران ها دراز کشیدن، راه رفتن، نشستن و دیگر اعمال تحت تأثیر قرار می‌گیرد و به درستی انجام نمی شوند.

لیپوماتیک پشت ران در واقع یک جراحی بسیار ساده است که در راستای آن می توان به تناسب اندام مناسب رسید. به عبارت دیگر می توان گفت لیپوماتیک دارای مزایا و فواید فوق‌العاده ای است که در راستای این مزیت ها فرد می‌ تواند به تناسب اندام مورد نظر خود برسد.

عمل لیپوماتیک به کمک دستگاه های ساکشن انجام می شود و عوارض جانبی ندارد و اساس عملکرد این دستگاه ها تجزیه چربی ها می باشد.

دوره ی نقاهت عمل لیپوماتیک پشت ران

دوره ی نقاهت عمل لیپوماتیک پشت ران دوره ی نقاهت عمل لیپوماتیک پشت ران بسیار کوتاه است و این عمل به صورت سرپایی و در راستای استفاده از دستگاه های ساکشن بدون عوارض انجام می‌ پذیرد.

مزایای لیپوماتیک بسیار زیاد است و در راستای اجرای این عمل می توان مشکلات بسیار زیادی را از افرادی که دچار بزرگ بودن بیش از حد ران ها هستند، حل کرد  و کمک کرد به تناسب اندام ایده آل خود برسند.

مهم ترین مزایای لیپوماتیک به این موضوع می‌ توان اشاره کرد که این روش با حداقل آسیب بافتی می‌ تواند کار تجزیه بافت های چربی را انجام دهند.

عمل لیپو ماتیک به عمل پیکر تراشی نیز معروف است که ریسک و عوارض آن در مقایسه با دیگر جراحی ها بسیار کمتر می باشد. لیپوماتیک ران و پا  به نوعی انجام می‌شود که باعث سوختگی و آسیب  دیگر بافت‌ های بدن نمی‌ شود و احتمال بافت مردگی در پوست بیمار وجود ندارد.

این عمل از طرف متخصصین تایید شده است و می تواند به عنوان بهترین گزینه برای رسیدن به تناسب اندام مورد توجه قرار بگیرد.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *