کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تاثیر بلفاروپلاستی چشم ژاپنی بر زیبایی

آنچه در این مقاله می خوانید...

چه کسانی میتوانند عمل بلفاروپلاستی انجام دهند؟ آیا عمل بلفاروپلاستی چشم دردناک است؟

بلفاروپلاستی چشم ژاپنی یکی از عمل های زیبایی پف زیر چشم می باشد.این عمل جراحی با دقت بسیار بالایی توسط فوق تخصص های عمل زیبایی صورت می گیرد. بلفاروپلاستی یک روش جراحی ایمن و موثر است که برای احیا و تجدید جوانی و کاهش ظاهر پیر و فرتوت افراد بکار می رود.

تاثیر بلفاروپلاستی چشم ژاپنی بر زیبایی

چه کسانی میتوانند عمل بلفاروپلاستی انجام دهند؟

چه کسانی میتوانند عمل بلفاروپلاستی انجام دهند؟

عمل بلفاروپلاستی یا افتادگی پلک جهت رفع معایب پلک فوقانی و پف زیر چشم ها صورت می گیرد، این نوع از جراحی برای افراد بالای سی و پنج سال مناسب می باشد

از نظر زیبایی شناسی ،چشم ها مهمترین بخش صورت هستند.چشم ها نشان دهنده سن فرد و حتی منعکس کننده حالات هیجانی و خلقی وی نیز می باشند ولی متاسفانه ،چشم ها و پلک ها و افزایش پف زیر چشم ها به دلیل بالا رفتن سن،چین و چروک های زیر چشم و تمام مسایلی که به هر دلیلی باعث افتادگی پلک های شما و پف زیر چشم های شما می شود و می تواند چشمانتان را همیشه خسته و پژمرده نشان دهند،با بلفاروپلاستی قابل درمان است.

بلفاروپلاستی می تواند میزان دید افرادی را که بر اثر افتادگی پلک میدان دید کم تری را مشاهده می کردند رفع نماید و از این نظر نیز می تواند بسیار حائز اهمیت باشد.

عمل بلفاروپلاستی به گونه ای دیگر نوعی عمل جراحی پلاستیک برای اطراف چشم و ناهنجاری پلک های افتاده می باشد که با ظرافت زیادی انجام می گیرد.

آیا عمل بلفاروپلاستی چشم دردناک است؟

آیا عمل بلفاروپلاستی چشم دردناک است؟ عمل بلفاروپلاستی یک عمل جراحی سرپایی ظرف زمانی یه ساعت می باشد. این عمل با بی حسی موضعی به همراه دو آمپول در اطراف چشم صورت می گیرد و برخی متخصصان جهت جلوگیری از بی قراری به فرد آرامبخش تزریق می کنند.

درد عمل بلفاروپلاستی با تزریق بی حسی قبل از عمل  و مصرف آرامبخش های توصیه شده توسط پزشک بسیار ناچیز می باشد و جای هیچ نگرانی نیست.

انجام عمل بلفاروپلاستی برای جوان سازی پلک ها برای افراد مسن نبز انجام می شود و یک عمل زیبایی محسوب می شود.افرادی که دارای چشم های بادامی یا ژاپنی هستند و انحنای پلک بالایی آنها به درستی صورت نگرفته است نیز داوطلب عمل بلفاروپلاستی می باشند.

این نوع از عمل نیز برای سلی بیش از حد اطراف چشم و پلک ها نیز انجام می شود در این نوع جراحی عملکرد پلک ها اصلاح می شوند.

امروزه افراد توجه بسیار زیادی به چهره و زیبایی خود دارند، عمل بلفاروپلاستی برای ناهنجاری های پلکی و زیباسازی اطراف چشم ها بکار برده شده و چهره را بسیار شاداب و جوان نشان می دهد. این عمل گاهی به همراه زیبایی لیفت ابرو جهت ایحاد تقارن و نشان دادن چشم ها به طور زیباتر انجام می شود.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *