کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

برجسته کردن چانه با تزریق چربی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ماندگاری بالا تزریق چربی به چانهقیمت تزریق چربی چانه در ایران

برجسته کردن چانه نوعی عمل زیبایی محسوب می‌شود که امروزه زنان و مردان زیادی تمایل به انجام آن دارند. برای برجسته کردن چانه از چربی استفاده می‌شود که این عمل به صورت تزریقاتی‌ انجام می‌گیرد. تزریق چربی چانه علاوه بر زیبایی صورت مانع از افتادگی پوست و چروک شدن آن می‌شود. جالب است که بدانید برای برجسته سازی چانه از چربی بدن افرادی که قصد چنین عملی را دارند استفاده می‌کنند. این عمل دارای چند ویژگی مثبت است که از جمله آن می‌توان به اصلاح خط آرواره ای، اصلاح نیمرخ و برقراری توازن چانه با بینی اشاره نمود. به این شیوه نوع از عمل چانه لیپو‌ ترانسفر نیز می‌گویند.

برجسته کردن چانه با تزریق چربی

ماندگاری بالا تزریق چربی به چانه

ماندگاری بالا تزریق چربی به چانهزمان ماندگاری تزریق چربی به چانه چقدر به طول می‌انجامد؟ تزریق چربی به چانه به دو شکل دائمی و موقت انجام می‌گیرد. گفتنی است که ماندگاری این تزریقات به کیفیت چربی و مهارت جراح بستگی دارد. براین اساس چربی مناسب برای این عمل باید از بهترین نقطه بدن گرفته شود تا نتیجه عمل به خوبی نمایان شود.

البته برای حفظ چربی تزریق شده بر روی چانه، خود فرد هم باید یکسری نکات ضروری را رعایت کند. یکی از اقداماتی که به ماندگاری بالای چربی چانه کمک می‌کند استفاده از محصولات آرایشی گیاهی و طبیعی است. پس از عمل مذکور برای آنکه چربی به خوبی جذب پوست شود بهتر است از آب سرد برای شستشوی صورت خود استفاده نمایید.

علاوه بر نکات ذکر شده چانه سنجی درست از سوی پزشک معالج، خود نقش موثری در ماندگاری طولانی مدت چربی تزریق شده به این نقطه است صورت دارد.

این نوع از عمل زیبایی معمولا زمان زیادی نیاز ندارد، در واقع می‌توان گفت بصورت سرپایی انجام می‌شود. گروه های سنی مختلف می‌توانند این عمل لیپو ترانسفر یا همان تزریق چربی به چانه را انجام دهند.

قیمت تزریق چربی چانه در ایران

قیمت تزریق چربی چانه در ایران عمل برجسته کردن و زیبایی چانه امروزه در ایران بسیار مورد توجه قرار گرفته است. از این رو آن دسته از افرادی که به تازگی تصمیم به انجام تزریق چربی به چانه گرفته اند می‌خواهند از قیمت این عمل زیبایی اطلاع پیدا کنند. به همین منظور در اینجا بنا داریم تا در این زمینه با شما صحبت کنیم.

قیمت تزریق چربی به چانه در ایران همانند سایر عمل هایی که بر روی صورت شکل می‌گیرد متفاوت است. چند نکته و فاکتور می‌تواند در قیمت گذاری عمل لیپو‌ ترانسفر یا همان تزریق چربی به چانه اثر گذار باشد. از جمله:

  • میزان چربی که به چانه تزریق می‌شود.
  • محل انجام عمل
  • هزینه های جانبی درمانی ( معاینات قبل و بعد از تزریق)
  • شرایط سنی افراد
دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *