کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

برجسته سازی گونه با تزریق ژل

آنچه در این مقاله می خوانید...

طول دوران نقاهت و روند بهبودی تزریق ژل گونهقیمت برجسته سازی گونه با ژل

افزایش سن یک پدیده است که می تواند به مرور زمان باعث شود طراوت و زیبایی که در صورت وجود دارد کمتر شود. خوشبختانه با پیشرفت هایی که در جوانسازی پوست و صورت اتفاق افتاده می توان به کمک تزریق ژل گونه آن را دوباره به حالت طبیعی برگرداند و برجستگی ها را به وجود آورد.برجسته سازی گونه با تزریق ژل

طول دوران نقاهت و روند بهبودی تزریق ژل گونه

طول دوران نقاهت و روند بهبودی تزریق ژل گونهنکته ای که باید در مورد تزریق ژل به آن اشاره کرد این است که بسیار راحت و در زمانی کم در حدود سی دقیقه انجام می شود که فرد می تواند به راحتی و با یک دوره نقاهت کم آن را به انجام برساند.
به دلیل آسودگی کار در این روش، بهبودی تزریق ژل به سرعت انجام می پذیرد و نیازی به بستری شدن یا سایر مراقبتها در این روش به هیچ عنوان دیده نمی شود.
البته باید این موضوع را بیان کرد که به صورت طبیعی در محل تزریق ژل کمی التهاب و قرمزی ایجاد می شود که معمولا این آثار کم نیز پس از گذشت چهل و هشت ساعت به سرعت التیام می یابد.

پس با توجه به مطلبی که بیان شد طول دوران نقاهت برای تزریق ژل گونه بسیار کوتاه است و چیزی در حدود دو روز را نشان می دهد.
افرادی که از این روش استفاده می کنند می توانند بلافاصله به زندگی عادی خود برگردند و بدون هیچ مشکلی فعالیت های روزانه خود را پیگیری کنند.

قیمت برجسته سازی گونه با ژل

قیمت برجسته سازی گونه با ژلمعمولا در اثر افزایش سن در خانم ها چربی هایی که در قسمت گونه قرار دارند به مرور از بین می روند که در نهایت باعث ایجاد چین و چروک و افتادگی در قسمت چانه خواهد شد.
گونه یکی از قسمت هایی است که می تواند تاثیر فوق العاده ای بر روی ظاهر یک خانم داشته باشد و افرادی که در این قسمت دچار صافی شده اند می توانند از روشی مانند برجسته سازی گونه کمک بگیرند.

در این حالت ژل مورد نظر توسط سرنگ های مخصوص در داخل گونه تزریق می شود و می تواند به راحتی جایگزین چربی های از دست رفته شود و دوباره آن را برجسته کند.
این ژل ها از موادی تشکیل شده اند که کاملا طبیعی هستند و بیشترین هماهنگی را با سلول های بدن پیدا می کنند و عوارض بسیار کمی نیز دارند که همین موضوع باعث می شود بتوان از آن به عنوان یک روش ایمن و مطمئن کمک گرفت.
در حال حاضر قیمت های مربوط به برجسته سازی گونه ها نیز در حد مناسبی تعیین شده و افرادی که احساس می کنند به آن نیاز دارند می توانند با هزینه کمی به این امکان دست پیدا کنند.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *