کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

برجسته سازی لب با تزریق چربی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تاثیر تزریق چربی به لب در زیبایی صورتمزایای پروتز لب با تزریق چربی

برجسته سازی لب با تزریق چربی یک روش بسیار عالی است که امروزه به دلیل پیشرفت علم و تکنولوژی مورد توجه بسیاری از پزشک ها قرار گرفته است. افراد زیادی هم ترجیح می دهند که با استفاده از چربی های طبیعی اقدام به برجسته ساختن لب های خودشان نمایند. این روش هیچ گونه ضرری برای مراجعه کننده ها در پی ندارد. به همین دلیل هم هست که تزریق چربی لب توسط پزشکان به مراجعان توصیه می گردد. 

 برجسته سازی لب با تزریق چربی

تاثیر تزریق چربی به لب در زیبایی صورت

تاثیر تزریق چربی به لب در زیبایی صورتافراد زیادی هستند که با افزایش سن دچار افتادگی در اعضای صورت شان می شوند. لب ها نیز یکی از قسمت های صورت هستند که در اثر گذر زمان ممکن است دچار افتادگی شوند و چربی های خود را از دست بدهند. 

به همین دلیل به این دسته از افراد توصیه می نماییم که اقدام به تزریق چربی به این قسمت از صورت خود نمایند تا به این طریق به  زیباتر شدن این ناحیه کمک نمایند.

تاثیر تزریق چربی به لب در زیبایی صورت بسیار زیاد احساس می‌ شود. زیرا لب یکی از ناحیه هایی در صورت است که بیشتر از قسمت های دیگر به چشم می آید. 

زمانی که چربی به این قسمت وارد می شود خود به خود زیبایی بی نظیری در این بخش به وجود می آید و این عمل باعث برجستگی لب می گردد. 

مزایای پروتز لب با تزریق چربی

مزایای پروتز لب با تزریق چربی در این قسمت لازم است که در رابطه با مزایای پروتز لب با تزریق چربی صحبت نماییم. از این رو باید بیان کنیم که زمانی که شما اقدام به این کار می‌ نمایید با این روند باعث می شوید که یک ماده کاملا طبیعی وارد بافت لب شما گردد.

مزیت این امر در این است که قسمتی از چربی از ناحیه دیگری از بدن شما گرفته می شود و به لب تان تزریق می گردد و این ماده ای که به این قسمت از صورت نفوذ پیدا می نماید عاری از هر گونه افزودنی و یا ماده شیمیایی می باشد.

به همین دلیل هم است این جراحی برای بدن شما ضرر ندارد و شما می توانید این عمل تزریق چربی را بدون وجود هیچ گونه التهاب و ورم و یا درد به پایان برسانید. 

عمل تزریق چربی بهتر از هر گونه جراحی دیگری است که با استفاده از ژل های گوناگون انجام می شود. زیرا وجود آن ژل ها در بدن شما سبب می گردد که سلامتیتان به خطر افتد. 

طبیعی است که شما به چربی های موجود در بدن خود تان آلرژی ندارید. اما ممکن است که به ژل های مختلف دیگر حساسیت داشته باشید. 

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *