کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انواع روش لیفت شقیقه درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

برش های لیفت شقیقه در کجاست؟ آیا لیفت شقیقه بدون بی هوشی انجام می شود؟

لیفت شقیقه به بریدن پوست شقیقه و بالابردن آن اطلاق می شود، وقتی پوست شقیقه دارای افتادگی باشد، باعث می شود زیر چشم ها، بالای ابروها و به طور کلی اطراف چشم دچار خطوطی شوند که به اصطلاح به این خطوط، خطوط پنجه کلاغی اطلاق می گردد. خطوط زیر چشم از جمله اولین چین و چروک هایی است که با بالا رفتن سن روی پوست ایجاد می شود، بالا بردن پوست شقیقه تمام این مشکلات را مرتفع می سازد و در جوان سازی پوست تاثیر به سزایی دارد. 

انواع روش لیفت شقیقه درجه یک

برش های لیفت شقیقه در کجاست؟

برش های لیفت شقیقه در کجاست؟ لیفت شقیقه انواع مختلفی دارد و افراد با توجه به میزان چین و چروکی که روی پوست خود دارند می توانند از این روش ها بهره ببرند، برای مثال این کار در  افراد جوان تر راحت تر است و افرادی که خیلی چین و چروک دارند کار را به مراتب مشکل می کنند. 

برخی از افراد دارای چین و چروک های کم و سطحی هستند و زود برای انجام این کار دست به کار شده اند، در این افراد تنها لیفت پوست انجام می شود. برخی از افراد که چروک های عمیق تری دارند نیاز به لیفت پوست و بافت زیرین آن دارند و برخی دیگر از پوست ها خیلی چروک هستند و نیاز به لیفت پوست و بافت زیرین به صورت عمیق تری دارند، کار این افراد سخت تر بوده و به زمان بیشتری نیاز دارد. 

در تمام مواردی که در بالا گفته شد باید چند برش به موازات پوست سر زده شود، هر چه چروک ها بیشتر باشد، برش لیفت شقیقه عمیق تر است و تعداد بیشتری برش نیاز است، سپس با دستگاه آندوسکوپی جاهایی که نیاز به بالا کشیده شدن دارند مشخص می گردند و با کمک دستگاه های خاصی کار را به اتمام می رسانند و با بالا کشیدن پوست شقیقه هم چروک های اطراف چشم و هم پیشانی به طور کامل محو می شوند. 

آیا لیفت شقیقه بدون بی هوشی انجام می شود؟

آیا لیفت شقیقه بدون بی هوشی انجام می شود؟ انجام لیفت شقیقه بدون بیهوش کردن فرد امکان پذیر نخواهد بود و حتما باید فرد را قبل از رفتن به اتاق عمل به طور کامل بی هوش کنند، حتی نمی توان قسمت هایی را بی حس کرد و باید بی هوشی کامل باشد‌. 

بی هوشی لیفت شقیقه بنابر دلیل های زیادی اتفاق می افتد. اگر فرد در حین انجام این کار بی هوش نباشد ممکن است با تکان خوردن های بی جا در روند این کار مشکلات زیادی ایجاد کند و یا با دیدن عملی که دکتر ها روی بدنش انجام می دهند دچار ترس و استرس زیادی شده و مشکلاتی برایش ایجاد شود‌. 

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *