کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انجام لیپوماتیک چانه به صورت تخصصی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مزایای لیپوماتیک کردن چانه و تاثیرات آنبهترین کاندید برای جراحی لیپوماتیک چانه

انجام لیپوماتیک چانه به صورت تخصصی امروزه به کمک دستگاه های پیشرفته انجام می پذیرد. عمل لیپوماتیک قسمت های مختلف بدن به منظور تجزیه چربی های مختلف در این نواحی می باشد. این عمل دارای عوارض بسیار کمی است و می تواند بهترین راه برای رسیدن به اندام ایده آل باشد.

انجام لیپوماتیک چانه به صورت تخصصی

مزایای لیپوماتیک کردن چانه و تاثیرات آن

مزایای لیپوماتیک کردن چانه و تاثیرات آن انجام لیپوماتیک چانه یک روش بسیار مناسب و کاربردی برای از بین بردن چربی های اضافه در این ناحیه می باشد. استفاده از این عمل امروزه می تواند تاثیر بسیار زیادی در بهبودی و زیبایی صورت فرد داشته باشد.

لیپوماتیک کردن چانه دارای مزیت‌ های بسیار بیشتری است. از مهمترین مزایای این فرایند می توان به سفت شدن ماهیچه های چانه اشاره کرد.

در راستای انجام فرآیند جراحی لیپوماتیک چانه، فرم مناسبی به خود می‌ گیرد و می‌ تواند با سایر اجزای صورت همخوانی داشته باشد.

در روش لیپوماتیک چانه معمولاً سلول های چربی اضافه از زیر چانه برداشته می شود. این فرآیند به کمک امواج فراصوت و لرزش و چرخش های چند بعدی به راحتی انجام می پذیرد. در مرحله بعد چربی های تجزیه شده به وسیله لوله کانولا از بدن فرد بیمار خارج می شوند. در راستای فرایند لیپوماتیک تجزیه سلول های چربی به صورت مایع انجام می‌شود، در راستای این موضوع این سلول‌های چربی به راحتی می توانند به صورت مایع خارج شوند.

همان طور که اشاره کردیم تاثیرات اصلی لیپوماتیک کردن چانه در رسیدن به صورت زیبا و منحصر به فرد دیده می شود.

بهترین کاندید برای جراحی لیپوماتیک چانه

بهترین کاندید برای جراحی لیپوماتیک چانه بهترین کاندید برای لیپوماتیک کردن چانه افرادی هستند که چربی بسیار زیاد در گردن دارند و معمولاً پوست گردن این افراد به صورت آویزان دیده می شود.

جراحی لیپوماتیک در این افراد می تواند به زیباتر شدن چانه کمک زیادی نمایند. از مهمترین مزایای  لیپوماتیک  کردن چانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • حذف کامل چربی های موضعی زیر چانه
  • لیفت و بالا بردن فک:  افرادی که  فک آنها رو به پایین است، می توانند با این عمل چانه خود را به سمت بالا کشیده و به زیبایی خود اضافه نمایند.
  • کاهش چربی های زیر چانه
  • فرم دهی و شکل دهی مناسب به گردن در راستای حذف چربی های اضافی گردن
  • کشیدگی پوست و حذف چربی های اسفنجی، چربی های اسفنجی همان طور که مستحضر هستید در بالا رفتن سن پوست دیده می شوند.

همان طور که اشاره کردیم عمل لیپوماتیک چانه امروزه به کمک دستگاه های ساکشن با بهترین شکل انجام می پذیرد و این عمل و جراحی هیچ گونه عوارضی منفی برای فرد بیمار ندارند.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *