کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انجام لیفت ابروها در آرایشگاه

آنچه در این مقاله می خوانید...

لیفت ابرو چیست و چگونه انجام میشود؟انواع روش لیفت ابرو در ایران

خانم ها همیشه علاقه دارند تا ظاهر خود را تغییر دهند. یکی از روش های موثر برای این کار لیفت ابروها است. این روش با تغییر دادن ابروها و بالا کشیدن آنها تغییری اساسی در چهره ایجاد می کند و برای افرادی که افتادگی ابرو دارند بهترین گزینه است. این روش در ارایشگاه ها و سالن های بزرگ انجام می شود. این عمل با ایجاد تغییرات ظاهری باعث تغییر اساسی در چهره می شود و اعتماد به نفس افراد را تقویت می کند. لیفت ابرو نیز برای افرادی که معمولا دچار چین و چروک در قسمت پیشانی هستند بسیار مناسب است.

انجام لیفت ابروها در آرایشگاه

لیفت ابرو چیست و چگونه انجام میشود؟

لیفت ابرو چیست و چگونه انجام میشود؟ لیفت ابرو چیست؟ این عمل برای رفع چین و چروک و تعییر حالت ابرو بهترین گزینه است. این عمل در واقع آسانسور ابرو است که به عنوان بالابر پیشانی نیز خوانده می شود. پوست بالای چشم ها را جوان تر کرده و چین و چروک ها را از بین می برد تا ظاهری تازه تر به دست آورید و باعث تقویت اعتماد به نفس می شود.

با برطرف شدن چروک اضافی و پوست روی پیشانی و مجدداً قرار دادن عضلات و بافتهای زیرین، لیفت ابرو می تواند یك ابرو سنگین و افتاده را اصلاح كرده و برآمدگی های عمیق را از بین می برد. لیفت برای ابروهای افتاده گزینه مناسبی است و تاثیرات مثبت آن دائمی بوده و تغییر زیادی ایجاد می کند. 

برخی از ما از نظر ژنتیکی ابروهایی سنگین و ضخیم داریم و باعث می شود همیشه صورتی خشمگین داشته باشیم که زیاد خوشایند نیست اما استفاده از این روش باعث بالا بردن ابروها می شود.

انواع روش لیفت ابرو در ایران

انواع روش لیفت ابرو در ایران در ایران انواع روش لیفت ابرو انجام می شود. جراحان زیبایی از تکنیک های مختلفی برای جراحی لیفت ابرو استفاده می کنند. بهترین گزینه برای هر بیمار بستگی به اهداف بیمار، آناتومی منحصر به فرد و میزان اصلاحات لازم برای دستیابی به نتایج مطلوب دارد.

  • بالابر آندوسکوپی: بیشتر جراحان براب لیفت از روش آندوسکوپی استفاده می کنند که نتیجه و تاثیر بهتر و ماندگارتری دارد.‌ این روش به ابزارهای خاصی نیاز دارد و با دقت و ظرافت بالا انجام می شود.‌
  • بالابر برش موقت یا محدود: این عمل به آندوسکوپی شباهت دارد اما میزان برش آن بیشتر بوده و سطوحی زیادتری را در بر میگیرد. 
  • آسانسور کلاسیک یا تاجی ابرو: این روش امروزه کمتر استفاده شده و روش های بروز و مدرن که عوارض کمتری دارند جایگزین آن شده اند. در این مرحله تنها تاج ابرو به بالا کشیده می شود تا فرم مناسب را بدست اورد. 
دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *