کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انجام عمل لیپوماتیک لیزری بدن

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع روش ها و دستگاه های لیپوماتیکدوره نقاهت لیزر لیپوماتیک برای بدن

انجام عمل لیپوماتیک لیزری بدن در راستای رسیدن به تناسب اندام انجام  می پذیرد. لیپوماتیک در واقع امروزه به عنوان شایع ترین جراحی های لاغری در سراسر جهان شناخته شده است و در راستای انجام این عمل تخلیه چربی های موضعی روی بدن اشخاص صورت می گیرد. فرایند لیپوماتیک به کمک دستگاه های ساکشن پیشرفته انجام می شود.

انجام عمل لیپوماتیک لیزری بدن

انواع روش ها و دستگاه های لیپوماتیک

انواع روش ها و دستگاه های لیپوماتیک همان طور که مطلع هستید  چاقی و اضافه وزن یکی از معضلات بزرگ در بین مردم است و امروزه روش های لاغری بسیار زیادی برای جبران این معضل روی کار آمدند. یکی از مهمترین و شایعترین روش های لاغری که در سراسر جهان امروزه مورد توجه قرار می‌گیرد، عمل لیپوماتیک است.

به عبارت دیگر لیپوماتیک در واقع ای یکی از شایعترین جراحی های رسیدن به لاغری است که در سراسر جهان شناخته شده و معروف می باشد. عمل لیپوماتیک در واقع به عمل پیکرتراشی نیز معروف است و در راستای اجرای این عمل چربی های موضعی روی قسمت های مختلف تجزیه می شوند.

فرآیند عمل لیپوماتیک معمولاً به کمک دستگاه های ساکشن ساده و لیزری انجام می شود. فناوریها و تکنولوژی هایی که در طراحی دستگاه های لیپوماتیک در نظر گرفته می‌شوند بسیار دقیق هستند. در راستای تحقق این موضوع مزیت های استفاده از این دستگاه ها در زمان انجام عمل مشهود می شود.

روش های لیپوماتیک و دستگاه‌ های لیپوماتیک دارای نمونه های مختلفی هستند. به عبارت ساده تر روش‌ هایی که برای عمل لیپوماتیک به کمک دستگاه‌ های مختلف در نظر گرفته می شود، زیاد هستند و معمولاً امروزه از دستگاه لیپوماتیک برای تخلیه چربی‌ های قسمت های مختلف بدن استفاده می شود. 

دوره نقاهت لیزر لیپوماتیک برای بدن

دوره نقاهت لیزر لیپوماتیک برای بدن همان طور که قبلا اشاره کردیم دستگاه‌ هایی که برای انجام عمل لیپوماتیک برای بدن در نظر گرفته می شوند، در گروه دستگاه های ساکشن لیزری قرار می‌ گیرند. به عبارت دیگر  می توان گفت مهمترین دستگاه هایی که برای اجرای فرایند لیپوماتیک در نظر گرفته می‌ شوند به صورت لیزری فعالیت می کنند.

عمل لیپوماتیک قسمت های مختلف بدن دارای مزیت های بسیار زیادی است و مهمترین مزیت اجرایی این فرایند رسیدن به تناسب اندام مناسب است. هم چنین در راستای این عمل چربی های اضافه نیز تجزیه می شوند.

یکی دیگر از مهم‌ترین مزیت های استفاده از این عمل در بین مردم دوره نقاهت بسیار کوتاه آن است به عبارت دیگر نقاهت لیزر لیپوماتیک  کوتاه است و جراحی‌ های لیپوماتیک به نحوی انجام می‌شود که دارای عوارض بسیار کمی هستند و بیمار در کمتر از ۴۸ ساعت می‌تواند به حالت معمولی به فعالیت‌های خود ادامه دهد.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *