کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انجام رینوپلاستی ثانویه بینی به صورت تخصصی

آنچه در این مقاله می خوانید...

چه زمانی نیاز به رینوپلاستی ثانویه بینی است؟مرکز تخصصی رینوپلاستی ثانویه بینی

رینوپلاستی ثانویه بینی بین ۲ تا ۵ درصد در افرادی که بینی خود را عمل کرده اند، اتفاق می افتد. در اکثر موارد رینوپلاستی ثانویه در نتیجه ی عملکرد ضعیف جراح بینی اتفاق می افتد، به این صورت که بعد از جراحی اول بینی بیمار به شکلی که توقع داشته در نیامده و نیازمند جراحی دوباره است. البته در بعضی از موارد انتظار بیمار از بینی خود غیرواقع بینانه است و امکان دست یافتن به بینی که بیمار انتظارش را دارد، اصلا وجود ندارد. 

انجام رینوپلاستی ثانویه بینی به صورت تخصصی

چه زمانی نیاز به رینوپلاستی ثانویه بینی است؟

چه زمانی نیاز به رینوپلاستی ثانویه بینی است؟ نیاز به رینوپلاستی ثانویه ممکن است در دو صورت به وجود بیاید: 

  • بیمار از شکل ظاهری بینی خود بعد از جراحی راضی نیست به طوری که نظرش این است که بینی نه تنها نسبت به قبل از عمل بهتر نشده است بلکه بدتر شده و اصلا با چهره اش تناسبی ندارد. یا از شکل کلی بینی راضی است اما در بینی اشکال کوچکی وجود دارد که باید درست شود برای مثال پره های بینی باید کوچک تر شوند یا دوست دارد بینی اش بیشتر رو به بالا باشد و به همین خاطر دست به رینوپلاستی ثانویه می زند. 
  • بیمار به طور کامل از شکل ظاهری بینی خود راضی است و عقیده اش بر این است که عیوب بینی به طور کامل از بین رفته اند و زیبایی بینی عالی است، اما دچار اختلالاتی در بینی خود شده است، برای مثال به طور درست نمی تواند تنفس کند و یا در هنگام خواب خر و پف می کند و بینی دچار انحراف شده است. در این مورد نیز باید مشکل توسط رینوپلاستی ثانویه اصلاح گردد و بینی هیچ گونه اشکالی نه در ظاهر و نه در تنفس نداشته باشد. 

در هر دو موردی که در بالا گفته شد، رینوپلاستی ثانویه یک تا دو ساعت طول می کشد و بلافاصله بعد از عمل بیمار می تواند به منزل برود و نیازی به بستری شدن در بیمارستان نخواهد داشت، به همین دلیل این عمل خیلی سریع و راحت است و خونریزی زیادی در پی نخواهد داشت. 

مرکز تخصصی رینوپلاستی ثانویه بینی

مرکز تخصصی رینوپلاستی ثانویه بینی در بیشتر مواردی که در بالا گفته شد عموم افراد از کسی که بینی شان را عمل کرده است راضی نبوده اند و به دنبال جراح مطمئن دیگری برای رینوپلاستی ثانویه هستند. 

مرکز رینوپلاستی ثانویه با بهترین دکترهای زیبایی می تواند تمام عیوب ناشی از جراحی های زیبایی را ترمیم کند و علاوه بر جلب رضایت شما در مورد ظاهر کلی بینی، تنفس را برای شما آسان نماید و انحراف بینی را نیز ترمیم کند. 

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *