کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آخرین قیمت جوانسازی پوست چشم

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا پوست چشم به مراقبت ویژه نیاز دارد؟جدیدترین روش جوانسازی پوست چشم

پوست صورت یکی از مهم ترین اجزای بدن بوده که زیبایی آن همواره مورد توجه واقع شده و یکی از قسمت های آن پوست چشم است که بسیاری به دنبال جوان سازی آن هستند.

قیمت جوانسازی پوست چشم بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، نوع ماده مورد استفاده از لحاظ ایرانی یا خارجی بودن، تعرفه دکتر مورد نظر و غیره دارد که آخرین قیمت آن را می توان از این مجموعه جویا شد.

آخرین قیمت جوانسازی پوست چشم

چرا پوست چشم به مراقبت ویژه نیاز دارد؟

چرا پوست چشم به مراقبت ویژه نیاز دارد؟ پوست چشم یکی از حساس ترین اجزای صورت است و از طرفی مراقبت از آن بسیار حائز اهمیت است که می تواند دلایل مختلفی داشته باشد.

یکی از دلایل عمده آن این است که چون این قسمت از پوست بسیار نازک است، پس به راحتی ممکن است در آن چین و چروک پوست ایجاد شود و آن را پیر تر نشان دهد.

این چین و چروک همچنین به دلیل این لیحلد می شود که چشم ها در طول روز بسیار زیاد حرکت می کنند و لا هر حرکت پوست کشیده می شود.

علاوه بر این ها، پوست چشم از معدود قسمت هایی است که غدد چربی که بتوانند چربی طبیعی و روزانه را در این قسمت ترشح کنند را ندارد و ممکن است که به راحتی پوست اطراف چشم خشک شده و پوسته پوسته گردد.

همچنین از دیگر دلایل نیاز این پوست به مراقبت های ویژه، این است که بسیاری از مشکلات داخلی بدن می تواند در آن اثر منفی بگذارد، برای مثال کم خونی و کم خوابی عوامل اصلی سیاهی دور چشم هستند.

همچنین می کردن پوست این قسمت نیز می تواند به دلیل مشکلات داخلی نظیر فشار خون بالا، فشار های عصبی و استرس و یا از خواب زیاد باشد.

همچنین کلاژن سازی در این قسمت از پوست به ندرت انجام می گیرد و حتی ممکن است که از یک دوره مشخص به بعد، دیگر کلاژن ساری انجام نشود که تاثیر بسیار منفی داشته و سبب شل شدن و افتادن پوست این قسمت می گردد.

جدیدترین روش جوانسازی پوست چشم

جدیدترین روش جوانسازی پوست چشم این روز ها راه های بسیار زیاد و متفاوتی برای جوان سازی پوست وجود دارد، با این حال جدیدترین روش جوانسازی پوست چشم، استفاده از نانوفرکشنال است.

این روش جدید همچنین آسان ترین و بی عارضه ترین روش در این زمینه بوده و دوره نقاهت آن بسیار کوتاه است، از طرفی می تواند علاوه بر رفع مشکلات پوست چشم، سایر مشکلات نظیر افتادگی پلک را نیز به طور همزمان درمان نماید.

متقاضیان محترم می توانند برای شمار های زیر تماس گرفته و پس از دریافت راهنمایی های لازم در این زمینه و قیمت آن، در صورتی که مایل بودند، وقت حضوری خود را رزرو نمایند.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به ارائه بهترین خدمات زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *